Рішення для кожного етапу життєвого циклу худоби: від зміцнення імунітету до зростання виробничої ефективності.

Рентабельність вашого стада залежить від правильно підібраного раціону годівлі відповідно до етапу життєвого циклу. Першокласна годівля сприяє зростанню всіх показників – від відтворення до здоровʼя вимені, від цілісності копит до загального стану поголівʼя. Ознайомтеся з асортиментом найкращих у галузі інструментів і рішень, розроблених спеціально для зростання ефективності та максимальної окупності витрат.

Телята

Телята

Телята особливо потребують продукції Zinpro®, здатної забезпечити їхній організм усіма незамінними поживними речовинами. Дослідження показують, що введення Zinpro® Performance Minerals® у замінники молока та сухі корми сприяє здоровішому та тривалішому продуктивному життю телят, що принесе додатковий прибуток вашому бізнесу в майбутньому.

Розкриття Потенціалу з Моменту Народженняа

Годівля телят амінокислотними комплексами Zinpro Performance Minerals сприяє покращенню темпів зростання та конверсії корму, а також зміцненню здоровʼя з урахуванням усіх чинників, що можуть вплинути на їхнє благополуччя та продуктивність.

6,5
кг
Більша Вага при Відлученні
Набір Ваги Має Вирішальне Значення для Майбутнього Успіху

Для теляти дуже важливо набрати достатню вагу до відлучення. Використання мінералів Zinpro Performance Minerals з самого початку призводить до покращення середньодобових приростів до відлучення і після нього.

12
%
Покращення Ефективності Годівлі
Кращі Корми Забезпечують Кращу Ефективність Відгодівлі

На ефективність використання корму молочними телятами може впливати багато факторів. Zinpro Performance Minerals підвищують ефективність корму, забезпечуючи покращення показників на 12,3% до моменту відлучення.

Нетелі на Дорощуванні

Нетелі на Дорощуванні

Майбутні показники лактації залежать від якості ремонтного молодняка. Зробіть вагомий внесок у продуктивність майбутнього поголів’я завдяки годівлі нетелей мікроелементами з доведеною ефективністю впродовж цього важливого, але часом недооціненого періоду їхнього життя, задля найкращого розвитку, високої ефективності та тривалого продуктивного циклу.

Вирішіть Проблему Пальцевого Дерматиту та Збільшіть Майбутній Потенціал Вашого Стада

Покращення якості харчування дає змогу запобігти розвитку проблем зі здоровʼям, які можуть вплинути на кожен із показників – від майбутніх надоїв до відтворення та тривалості життєвого циклу. Зупинивши розвиток таких поширених захворювань, як пальцевий дерматит, у період росту нетелей, виробники можуть значно знизити ймовірність їхньої повторної появи в період лактації.

Нетелі на Дорощуванні
45
%
Зменшення Кількості Випадків Пальцевого Дерматиту
Поліпшення Здоров'я Копит Підтримує Високу Продуктивність Протягом Усього Життяe

Додавання до раціону Zinpro Performance Minerals значно знижує ризик виникнення пальцевого дерматиту та зменшує тяжкість ураження кігтів, що призводить до більшої продуктивності в майбутньому під час лактації.

25
%
Покращення Рівня Запліднюваності
Високоякісні Мікроелементи для Покращення Репродуктивної Функції

Доведено, що мінерали Zinpro Performance Minerals у раціонах телиць покращують запліднюваність та кількість отелень.

Корови у Період Лактації

Корови у Період Лактації

Організм корів в період лактації характеризується унікальною потребою в поживних речовинах, необхідних для збереження здоров’я та продуктивності. Амінокислотні комплекси Zinpro з науково доведеною ефективністю розроблені спеціально для покращення раціону корів в період лактації, даючи змогу значно підвищити їхню продуктивність і закласти надійну основу для зміцнення здоров’я стада в довгостроковій перспективі.

Перетворіть Виробничі Завдання на Можливості для Зростання Продуктивності

Комплекси Zinpro Performance Minerals сприяють значному покращенню конверсії корму, показників здоровʼя та зниженню наслідків стресу, максимально розкриваючи потенціал вашого стада – задля зростання продуктивності та загального благополуччя поголівʼя.

9
%
Покращення Ефективності Годівлі
Ефективність Кормів Має Важливе Значення для Вашого Прибуткуe

Поліпшення ефективності використання кормів є запорукою досягнення ваших фінансових цілей. Наші мінерали значно підвищують ефективність корму, що призводить до збільшення надоїв на 1 літр/голову/добу.

20
%
Зменшення Рівня Соматичних Клітин
Виключна Якість Молока Бере Свій Початок із Здорової Молочної Залози

Наші продукти зміцнюють захисні бар'єри молочних залоз, підвищуючи стійкість ваших дійних корів до маститних інфекцій та покращуючи якість молока за рахунок зменшення кількості соматичних клітин на 20%.

Корови у Транзитний Період

Корови у Транзитний Період

Прибутковість вашого поголівʼя залежить від стану корів транзитної групи. Проблеми, що виникають у транзитний період, можуть мати довгострокові наслідки для організму корів протягом усієї лактації. Схожий ефект має і стрес, перенесений у кінці тільності й здатний впливати на здоровʼя теляти протягом усього його життя.

Допоможіть Коровам Успішно Перенести цей Найбільш Складний Період.

Транзитний період повʼязаний із найбільшим стресом для корів. Саме в цей час часто виникають хвороби, тому профілактика є необхідною. Доведено, що комплекси Zinpro Performance Minerals не тільки скорочують імовірність зниження показників, а й сприяють більш швидкому відновленню корів, даючи їм змогу швидше прийти в норму, наче у них і не було проблем зі здоровʼям.

Корови у Транзитний Період
50
%
Зменшення Ризику Післяотельних Парезів
Імунітет Має Вирішальне Значення для Здоров'я та Загального Благополуччя Корів у Транзитний Період

На імунітет корів в транзитний період може впливати багато факторів. Zinpro Performance Minerals допомагають оптимізувати імунну функцію, що призводить до зменшення кількості соматичних клітин, зниження рівня кетонів у крові, а також покращення метаболізму кальцію в кістках і зниження ризику післяотельних парезів 50%.

28
%
Збільшення Концентрації IgG у Молозиві
Високоякісне Молозиво Має Значення для Наступного Покоління

Вміст антитіл у молозиві ваших корів впливає на майбутнє їхніх телят. Доведено, що наші мінерали підвищують якість молозива, забезпечуючи здоровий старт і запоруку виняткової продуктивності протягом усього життя.

Ключ до Повного Розкриття Потенціалу Вашого Стада
Breeder

Телята

Healthier calves grow faster and more efficiently.
broilers

Нетелі на Дорощуванні

Quality replacement heifers are crucial for future herd success.
layers

Корови у Період Лактації

Optimizing efficiency and cow health drives dairy profitability.
Turkeys

Корови у Транзитний Період

mprove fertility, claw integrity & future milk production during the transition period.

Ваша Молочна Ферма Заслуговує на Найкраще Мінеральне Живлення

До ваших Послуг Один з Експертів Zinpro з Підвищення Продуктивності

Щоб дізнатися більше про те, як наші передові продукти можуть допомогти вашому бізнесу,
зв’яжіться з одним із наших представників сьогодні.