Рішення для Максимальної Продуктивності Свиней на Кожному Етапі Виробничого Циклу

Підвищіть продуктивність стада, виробничу ефективність та прибутковість вашого підприємства за допомогою Zinpro® Performance Minerals®. Експертні знання та унікальні рішення з годування від компанії Zinpro призначені для щоденного зростання виробничої ефективності свинарських підприємств, незалежно від обставин.

Ми допомагаємо виростити здорове поголів’я свиней від моменту опоросу до відгодівлі з дотриманням принципів сталого розвитку, забезпечивши при цьому максимальний успіх вашого бізнесу.

Відняті Поросята

Відняті Поросята

Правильне харчування поросят, починаючи з найперших днів, сприяє відмінним результатам на кожному виробничому етапі. Оптимальне мінеральне живлення дає змогу покращити здоров’я, самопочуття і загальну продуктивність поголів’я. Вирощування здорових свиней матиме позитивний вплив на всіх етапах виробничого циклу. Зниження падежу завдяки покращенню системи імунітету та зміцненню здоров’я кишківника сприяє збільшенню темпів росту та рівня споживання корму для максимальної продуктивності й прибутку.

Вирішення Основних Завдань Сучасного Тваринництва

Застосування Zinpro Performance Minerals, спеціальних стратегій профілактики хвороб та ефективних способів утримання свиней дає змогу підготувати їхній організм до потенційних проблем зі здоров’ям і несприятливих умов, які можуть виникнути впродовж їхнього життя

Свиноматки та Свинки<

Свиноматки та Свинки

Турбота про благополуччя свиноматок і свинок є основним завданням будь-якої прибуткової системи виробництва. Здоров’я свинок визначає майбутнє вашого підприємства, а вибір оптимальних умов утримання та годівлі як свинок, так і свиноматок сприяє збільшенню тривалості їхнього життєвого циклу. Цей аспект не тільки підвищує загальну ефективність свиноферми, а й покращує показники на всіх етапах виробництва. Оптимальні рішення для мінерального живлення допоможуть вам знизити собівартість виробництва, забезпечивши високу продуктивність свиноматок і свинок та прибутковість підприємства.

Свиноматки та Свинки<
Зниження Смертності Свиноматок Має Вирішальне Значення для Прибутковості Підприємства

Смертність свиноматок є ключовим фактором, що впливає на частоту заміни свиноматок, адже рівень смертності свиноматок у світі коливається в межах 3-15%. Смертність може коштувати вам $20-30 на свиноматку (в США), що робить зниження рівня вимушеного видалення свиноматок важливим для економічного благополуччя вашого підприємства. Кульгавість є основною причиною смертності свиноматок, яка становить 25% випадків вибракування. Доведено, що наші мінерали Zinpro® Performance Minerals® зменшують кульгавість свиноматок, значно знижуючи смертність у вашому стаді та покращуючи загальний стан здоров'я свиноматок.

Поросята на Дорощуванні та Відгодівлі

Поросята на Дорощуванні та Відгодівлі

Вирощування поросят з відмінними результатами на кожному етапі є ключем до рентабельності вашого бізнесу. На таких важливих етапах, як дорощування і відгодівля, близько 60% витрат припадає на корми. Щоб отримати максимальну віддачу від вкладень, необхідно оптимізувати конверсію корму і прибуток понад витрати на корми для підвищення ефективності виробництва. Успіх починається з інвестування в часові й трудові ресурси, а також корми на всіх виробничих етапах – від поросних свиноматок до дорощування та відгодівлі поросят. Наша компанія готова надати вам підтримку і запропонувати рішення, які покращать загальний стан здоров’я поросят на дорощуванні та відгодівлі й підвищать їхню продуктивність.

1,3
%
Зменшення смертності на 1,3%
Зниження Смертності - Ключ до Вирощування Здорових Свиней на Відгодівлі

Вирощування здорових свиней потребує значної кількості часу, праці та інвестицій у корми. Забезпечення здорового стану свиней на всіх етапах вирощування та відгодівлі - це єдиний спосіб отримати прибуток від інвестицій. Дослідження показали, що годівля свиней мінералами Zinpro Performance Minerals може значно знизити смертність, підтримуючи захист імунної системи від кишкових та респіраторних захворювань, як бактеріальних, так і вірусних.

Поросята

Відняті Поросята

Порося після відлучення може призвести до кращої придатністю до життя.
Свиноматки

Свиноматки та Свинки

Забезпечення добробуту свиноматок і свинок.
Вирощування

Поросята на Дорощуванні та Відгодівлі

Вирощування свиней є ключовим фактором прибутковості вашого бізнесу.

Обирайте Оптимальну Продукцію для Мінерального Живлення, щоб Досягти Необхідних Результатів

До Ваших Послуг Один з Експертів Zinpro з Підвищення Продуктивності

Ви готові обговорити цільові показники продуктивності, супутні завдання й аспекти бізнесу? Наші провідні експерти допоможуть розкрити потенціал вашого підприємства за допомогою рішень Zinpro для покращення продуктивності.