Останні зміни 5 січня 2022 року

1. ОБОВ'ЯЗКОВІ ДОГОВІРНІ УМОВИ

Завантажуючи або використовуючи веб-сайт Zinpro ("Веб-сайт"), включаючи весь Контент (як визначено нижче), доступний через Веб-сайт, або отримуючи доступ до будь-якого пов'язаного з ним контенту, такого як канали електронної пошти, контент додатків або інші пов'язані послуги, що надаються Zinpro (разом "Сервіс"), фізична або юридична особа, яка завантажує або використовує Сервіс ("Ви"), означає, що (а) Ви прочитали і зрозуміли ці Умови використання (які включають в себе Політику конфіденційності) ("Умови використання"); і (б) що ці Умови використання мають ту ж саму юридичну силу, що і укладені угоди. Послуга надається Zinpro Corporation, компанією, зареєстрованою в штаті Міннесота, США ("Zinpro" або "Ми"). Головний офіс Zinpro знаходиться за адресою: 10400 Viking Drive, Suite 240, Eden Prairie, MN 55344 USA.

Ви підтверджуєте, що Вам виповнилося 18 років і Ви повністю дієздатні та компетентні для прийняття умов, зобов'язань, заяв, запевнень, гарантій та відшкодування збитків, викладених у цих Умовах, а також для дотримання та виконання цих Умов.

УВАГА: БУДЬ ЛАСКА, УВАЖНО ПРОЧИТАЙТЕ ЦІ УМОВИ ТА НАШУ ПОЛІТИКУ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ, ПЕРШ НІЖ КОРИСТУВАТИСЯ СЕРВІСОМ. ЗАВАНТАЖЕННЯ АБО ДОСТУП ДО БУДЬ-ЯКОЇ ЧАСТИНИ СЕРВІСУ ОЗНАЧАЄ, ЩО ВИ ПРИЙМАЄТЕ І ПОГОДЖУЄТЕСЯ ДОТРИМУВАТИСЯ ЦИХ УМОВ ТА ПОЛІТИКИ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ В ПОВНОМУ ОБСЯЗІ. ЯКЩО ВИ НЕ ПРИЙМАЄТЕ ЦІ УМОВИ ТА ПОЛІТИКУ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ, НЕ КОРИСТУЙТЕСЯ СЕРВІСОМ І НЕГАЙНО ВИДАЛІТЬ БУДЬ-ЯКІ ЗАВАНТАЖЕНІ ДОДАТКИ ТА МАТЕРІАЛИ.

Ми залишаємо за собою право змінювати, вилучати або припиняти надання Сервісу (або будь-якої частини Сервісу), тимчасово або на постійній основі на власний розсуд, з повідомленням або без нього, і не зобов'язані підтримувати або оновлювати Сервіс. ВИ ПОГОДЖУЄТЕСЯ, ЩО ZINPRO НЕ НЕСЕ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ПЕРЕД ВАМИ АБО БУДЬ-ЯКОЮ ТРЕТЬОЮ СТОРОНОЮ В РАЗІ, ЯКЩО МИ СКОРИСТАЄМОСЯ СВОЇМ ПРАВОМ ЗМІНИТИ АБО ПРИПИНИТИ НАДАННЯ ПОСЛУГИ (АБО БУДЬ-ЯКОЇ ЧАСТИНИ ПОСЛУГИ). Якщо явно не вказано інше, будь-які нові функції, які розширюють або покращують поточну Службу, будуть регулюватися цими Умовами користування.

Ми можемо змінити ці Умови використання в будь-який час. Будь ласка, переглядайте Умови користування кожного разу, коли ви відвідуєте Сервіс. КОРИСТУЮЧИСЬ СЕРВІСОМ, ВИ ПОГОДЖУЄТЕСЯ ДОТРИМУВАТИСЯ ОСТАННЬОЇ ВЕРСІЇ ЦИХ УМОВ. Якщо Ми суттєво змінимо ці Умови користування, Ми повідомимо вас про це, показавши їх вам знову, коли ви отримаєте доступ до Сервісу, і надіславши електронного листа з повідомленням про зміни на адресу електронної пошти, яку ми маємо у своєму файлі, для вас.

Ці Умови включають відмову від гарантій, відмову від відповідальності, відмову від колективних позовів, а також звільнення від відповідальності та відшкодування збитків з Вашого боку в розділах 1, 3, 4, 8, 12, 13-15 і 17. Будь ласка, уважно ознайомтеся з цими розділами (та всіма іншими умовами).

2. ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

Наша Політика конфіденційності описує інформацію, яку Zinpro збирає, коли Ви та інші користувачі користуються Сервісом. Вона також описує, як Zinpro використовує і ділиться будь-якою особистою інформацією, якою Ви ділитеся з ним. Наша Політика конфіденційності є частиною цих Умов користування. Погоджуючись з цими Умовами, Ви також погоджуєтеся на збір, використання та передачу Вашої особистої інформації відповідно до нашої Політики конфіденційності. Будь ласка, натисніть тут, щоб переглянути нашу Політику конфіденційності.

3. ПОСИЛАННЯ НА СЕРВІС ТА З НЬОГО

Сервіс може містити посилання на сторонні веб-сайти та онлайн-сервіси (наприклад, сайти соціальних мереж), які не належать або не контролюються Zinpro. Zinpro не контролює і не несе відповідальності за зміст, політику конфіденційності або практику будь-яких сторонніх веб-сайтів або онлайн-сервісів, і Ви отримуєте доступ і використовуєте ці веб-сайти або онлайн-сервіси виключно на свій страх і ризик. Ці посилання надаються лише для Вашої довідки та зручності і не обов'язково означають будь-яке схвалення, спонсорство або рекомендацію матеріалів на цих сторонніх веб-сайтах або онлайн-сервісах або будь-яку асоціацію з їхніми операторами. Крім того, Zinpro не контролює і не може контролювати або редагувати вміст будь-якого стороннього веб-сайту або онлайн-сервісу.

КОРИСТУЮЧИСЬ ПОСЛУГОЮ, ВИ ПРЯМО ЗВІЛЬНЯЄТЕ ZINPRO, ЙОГО АФІЛІЙОВАНІ ОСОБИ ТА ЇХ ВІДПОВІДНИХ ПОСАДОВИХ ОСІБ, ДИРЕКТОРІВ, СПІВРОБІТНИКІВ, АГЕНТІВ, АКЦІОНЕРІВ, ЛІЦЕНЗІАРІВ, ЛІЦЕНЗІАТІВ, ДИСТРИБ'ЮТОРІВ І ПОСТАЧАЛЬНИКІВ (РАЗОМ "СТОРОНИ ZINPRO") ВІД БУДЬ-ЯКОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ, ЩО ВИПЛИВАЄ З ВАШОГО ВИКОРИСТАННЯ БУДЬ-ЯКОГО СТОРОННЬОГО ВЕБ-САЙТУ АБО ОНЛАЙН-СЕРВІСУ, А ТАКОЖ ВІД БУДЬ-ЯКИХ ВТРАТ АБО ЗБИТКІВ БУДЬ-ЯКОГО РОДУ, ЯКІ ВИ МОЖЕТЕ ПОНЕСТИ В РЕЗУЛЬТАТІ ВЗАЄМОДІЇ З БУДЬ-ЯКОЮ ТРЕТЬОЮ СТОРОНОЮ.

Відповідно, ми рекомендуємо вам бути уважними, коли ви залишаєте Сервіс, і читати умови використання кожного іншого веб-сайту або онлайн-сервісу, який ви відвідуєте.

За винятком випадків, коли Ви письмово погодили з Zinpro інше, Ви можете розміщувати посилання на Сайт з Вашого веб-сайту за умови дотримання наступних положень: (1) Ви не можете вставляти Веб-сайт або будь-яку частину Веб-сайту в рамку; (2) Ви не повинні перевизначати або перешкоджати функціональності функції "назад" веб-браузера кінцевого користувача; (3) посилання повинно бути ідентифіковано за допомогою простого текстового відображення назви Zinpro, а не будь-якого логотипу Zinpro; (4) Ви не можете використовувати будь-які логотипи Zinpro будь-яким чином; (5) Ви не можете використовувати посилання будь-яким чином, який передбачає, що Zinpro пов'язаний з Вами або Вашим веб-сайтом або схвалює його; (6) посилання не може з'являтися на будь-якому веб-сайті, який розумна людина може вважати непристойним, наклепницьким, настирливим, образливим або зловмисним, і не може бути представлено будь-яким способом, який принижує Zinpro або завдає шкоди його правам, репутації або діловій репутації; і (7) ми можемо припинити Ваше право посилатися на Веб-сайт в будь-який час з будь-якої причини або без причини.

4. Користувацькі матеріали

Сервіс може дозволяти надання тексту, графіки, фотографій, відео, матеріалів, інформації, коментарів, відгуків, нотаток, повідомлень, ідей, концепцій, ноу-хау, методів або інших повідомлень, наданих Вами та іншими користувачами ("Користувацькі матеріали"), а також розміщення, обмін та/або публікацію таких Користувацьких матеріалів. Ви розумієте, що незалежно від того, опубліковані або розміщені такі Користувацькі дані чи ні, Zinpro (1) не гарантує ніякої конфіденційності щодо будь-яких Користувацьких даних, (2) не виплачує ніякої компенсації за Користувацькі дані, і (3) не зобов'язаний відповідати на будь-які Користувацькі дані або розміщувати будь-які Користувацькі дані.

Ви несете повну відповідальність за власний Користувацький контент і наслідки його розміщення або публікації. Zinpro не претендує на право власності на будь-яку Вашу Користувацьку інформацію. Однак, надаючи Користувацький контент Zinpro, Ви цим надаєте Zinpro та його правонаступникам та філіям всесвітнє, невиключне, безоплатне, безстрокове, безвідкличне, субліцензійне (через кілька рівнів) та передаване право та ліцензію на використання, відтворення, розповсюдження, підготовку похідних робіт, модифікацію, демонстрацію, публікацію, трансляцію, виконання, виготовлення, використання, імпорт, пропонування до продажу, продаж та іншу передачу та використання всіх авторських прав, винаходи та інші права інтелектуальної власності на Користувацький контент у зв'язку з Сервісом та бізнесом Zinpro (та його правонаступників, правонаступників та афілійованих осіб), включаючи, без обмежень, для просування та розповсюдження частини або всього Сервісу (та похідних робіт) у будь-якій формі та медіа-форматах та через будь-які медіа-канали для будь-яких цілей Zinpro або його правонаступників, правонаступників та афілійованих осіб на їх власний розсуд. Ви також надаєте кожному користувачеві Сервісу всесвітню, невиключну, безоплатну ліцензію на доступ до Вашого Користувацького контенту через Сервіс, а також на використання, відтворення, розповсюдження, підготовку похідних робіт, демонстрацію і виконання такого Користувацького контенту, як це дозволено функціональними можливостями Сервісу і цими Умовами користування.

Ви також погоджуєтеся, що відразу після створення Zinpro, його афілійованими особами, правонаступниками або правонаступниками будь-яких похідних робіт, модифікацій, редагувань або інших змін Користувацького контенту ("Модифікований контент"), Модифікований контент стане єдиною і виключною власністю Zinpro, і що Ми будемо володіти всіма правами, правами власності та інтересами в Модифікованому контенті, включаючи право на реєстрацію авторських прав на Модифікований контент, а також на використання Модифікованого контенту в будь-яких цілях, визначених Zinpro на власний розсуд. Цим ви надаєте, переуступаєте і передаєте Zinpro всі права, титули або інтереси, які ви маєте або можете вважати такими, що маєте в Модифікованому контенті, і на Модифікований контент.

У зв'язку з Користувацьким контентом Ви заявляєте і гарантуєте, що Ви не будете (1) передавати, представляти або публікувати матеріали, які захищені авторським правом, комерційною таємницею або іншим чином, є об'єктом права власності третіх осіб, включаючи права на конфіденційність і публічність, якщо тільки Ви не є власником таких прав або не маєте дозволу від їх законного власника на передачу, представлення або публікацію матеріалу і не надасте Zinpro всі ліцензійні права, надані в цьому документі; (2) публікувати неправдиві відомості або спотворення, які можуть завдати шкоди Zinpro або будь-якій третій стороні; (3) передавати, відправляти або розміщувати матеріали, які включають азартні ігри, ігри, лотереї та/або будь-яку іншу діяльність зі вступним внеском і призом, або (4) передавати, відправляти або розміщувати матеріали, які є неприйнятними в інших відношеннях. Крім того, Ви погоджуєтесь сплатити всі роялті, гонорари та інші платежі, що підлягають сплаті будь-якій стороні через передачу, розміщення або подання Користувацького контенту.

ZINPRO НЕ СХВАЛЮЄ ЖОДНЕ ПОДАННЯ КОРИСТУВАЧА АБО БУДЬ-ЯКУ ДУМКУ, РЕКОМЕНДАЦІЮ ЧИ ПОРАДУ, ВИСЛОВЛЕНУ В НЬОМУ, І СТОРОНИ ZINPRO ПРЯМО ВІДМОВЛЯЮТЬСЯ ВІД БУДЬ-ЯКОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ У ЗВ'ЯЗКУ З ПОДАННЯМ КОРИСТУВАЧА.

Zinpro не дозволяє діяльність, що порушує авторські права, порушення прав на рекламу або порушення інших прав інтелектуальної власності на своєму Сервісі, і Zinpro видалить весь Вміст (включаючи Користувацьке подання), якщо буде належним чином повідомлено, що такий Вміст або Користувацьке подання порушує права інших осіб (див. Розділи 10 та 11 нижче).

Zinpro не обов'язково буде контролювати Користувацьку інформацію. Однак, Zinpro залишає за собою право контролювати, змінювати, редагувати або видаляти Контент (включаючи Користувацьку інформацію) і блокувати користувачів без попереднього повідомлення і з будь-якої причини. Zinpro також залишає за собою право на власний розсуд вирішувати, чи є будь-який Контент (включаючи Користувацьку інформацію) доречним і чи відповідає він цим Умовам користування.

На сайтах соціальних мереж Zinpro Ви також заявляєте і гарантуєте, що у Вас є дозвіл будь-яких осіб, зображених на фотографіях, відео або записах, які Ви надаєте, на використання їхньої зовнішності та/або голосу, а також всі інші юридичні права, необхідні для надання вищевказаної ліцензії Zinpro.

Ви розумієте, що при використанні Сервісу Ви будете мати доступ до Користувацького контенту з різних джерел, і що Zinpro не несе відповідальності за точність, корисність, безпеку або права інтелектуальної власності, пов'язані з таким Користувацьким контентом. Ви також розумієте і визнаєте, що Ви можете зіткнутися з Користувацьким контентом, який є неточним, образливим, непристойним або небажаним, і ВИ ПОГОДЖУЄТЕСЯ ВІДМОВИТИСЯ, І НАСТОЯЩИМ ВІДМОВЛЯЄТЕСЯ ВІД ЦЬОГО, ВІД БУДЬ-ЯКИХ ЮРИДИЧНИХ АБО СПРАВЕДЛИВИХ ПРАВ АБО ЗАСОБІВ ЗАХИСТУ, ЯКІ ВИ МАЄТЕ АБО МОЖЕТЕ МАТИ ПРОТИ СТОРІН ZINPRO ЩОДО ЦЬОГО, І ПОГОДЖУЄТЕСЯ ВІДШКОДУВАТИ ЗБИТКИ І ЗАХИСТИТИ СТОРОНИ ZINPRO В ПОВНІЙ МІРІ, ДОЗВОЛЕНІЙ ЗАКОНОМ, ЩОДО ВСІХ ПИТАНЬ, ПОВ'ЯЗАНИХ З ВАШИМ ВИКОРИСТАННЯМ СЕРВІСУ.

5. КОРИСТУВАЧІ, ЯКІ ПОРУШУЮТЬ УМОВИ ВИКОРИСТАННЯ

Zinpro може на власний розсуд відключити доступ або частково відключити доступ до Сервісу будь-яким користувачам, які порушують ці Умови використання, включаючи, але не обмежуючись цим, (1) користувачів, які надають Користувацькі матеріали, що порушують авторські права, торгові марки, права на рекламу або інші права інтелектуальної власності, особливо якщо вони роблять це неодноразово, (2) користувачів, які надають неправдиву або неточну інформацію; (3) користувачів, які порушують ці Умови використання, включаючи будь-які гарантії; і (5) користувачів, які неправомірно користуються або оспорюють права Zinpro на Вміст.

6. ОБМЕЖЕННЯ НА ВИКОРИСТАННЯ СЕРВІСУ

При використанні Сервісу Ви не будете:

 • використовувати Сервіс будь-яким способом, що порушує чинне законодавство або нормативно-правові акти;
 • використовувати Сервіс з будь-якою іншою метою, окрім як для використання функцій, які Ми навмисно надаємо Вам;
 • копіювати, завантажувати або поширювати будь-яку частину Сервісу в будь-якій формі або на будь-якому носії без попереднього письмового дозволу Zinpro;
 • змінювати, модифікувати або створювати похідні роботи з будь-якої частини Сервісу без попереднього письмового дозволу Zinpro;
 • перепродавати або намагатися ліцензувати, субліцензувати, продавати, перепродавати, передавати, переуступати, поширювати або іншим чином комерційно використовувати або робити доступними будь-якій третій стороні всі або будь-яку частину прав, наданих Вам за цими Умовами, Сервісом або будь-яким Контентом, повністю або частково;
 • змінювати, копіювати, поширювати, завантажувати, вилучати або передавати в будь-якій формі або будь-якими засобами будь-який Контент з Сервісу, крім Вашого контенту, який Ви законно розміщуєте на Сервісі, через нього або у зв'язку з ним;
 • надавати неправдиву особисту інформацію;
 • використовувати веб-сканерів, веб-роботів, веб-скаттерів, мурах, автоматичних індексаторів, ботів, черв'яків та інших подібних пристроїв у зв'язку з Послугою; за умови, однак, що пошукові системи загального призначення та некомерційні публічні архіви, які використовують інструменти для збору інформації з єдиною метою відображення гіперпосилань на Послугу, мають обмежений виняток з вищезазначеного виключення, за умови, що вони роблять це зі стабільної IP-адреси або діапазону IP-адрес, використовуючи агента, якого можна легко ідентифікувати;
 • розміщувати, передавати або надавати будь-які конфіденційні (включаючи номери соціального страхування або альтернативні національні ідентифікаційні номери, непублічні телефонні номери або непублічні адреси електронної пошти), неправдиві, оманливі, незаконні, такі, що порушують права, загрозливі, образливі, наклепницькі, дискримінаційні, непристойні, образливі, підбурювальні, скандальні, порнографічні або ненормативну лексику, а також будь-які матеріали, які можуть становити або заохочувати поведінку, яка може розглядатися як кримінальне правопорушення, спричинити цивільну відповідальність або іншим чином порушувати закон;
 • завантажувати, викачувати, розміщувати, надсилати електронною поштою або іншим чином передавати будь-які матеріали, які можуть порушувати авторське право, патент, торгову марку, комерційну таємницю або іншу інтелектуальну власність чи майнові права будь-якої сторони;
 • використовувати Сервіс у будь-який спосіб, який може пошкодити, вивести з ладу, перевантажити або погіршити роботу Сервісу або перешкоджати використанню Сервісу будь-якою іншою стороною;
 • отримувати або намагатися отримати будь-який контент будь-якими способами, які не були навмисно надані або передбачені Сервісом;
 • сприяти проведенню азартних ігор, ігор, розіграшів, лотерей, тоталізаторів та/або будь-якої іншої діяльності, що передбачає присудження призу;
 • видавати себе за іншу фізичну або юридичну особу або спотворювати інформацію про Вашу приналежність до іншої особи;
 • збирати особисту інформацію інших користувачів;
 • збирати інформацію про користувачів, співробітників або дистриб'юторів Zinpro з метою надсилання, сприяння або заохочення надсилання небажаних масових або інших повідомлень;
 • закликати інших користувачів приєднуватися, ставати членами або вносити гроші в будь-яку онлайн-службу або іншу організацію;
 • розміщувати або передавати будь-які черв’яки, віруси, трояни або інші шкідливі, деструктивні або руйнівні файли, код або програми на Сервіс;
 • або завантажувати, публікувати, надсилати електронною поштою, передавати або іншим чином робити доступною будь-яку небажану або несанкціоновану рекламу, рекламні матеріали, небажану пошту, спам, ланцюгові листи, фінансові піраміди або будь-яку іншу форму переманювання.

Zinpro буде повністю співпрацювати з будь-якими правоохоронними органами або судовими органами, які вимагають або наказують Zinpro розкрити особу будь-кого, хто порушує ці Умови використання.

Zinpro вірить в безпеку дітей в Інтернеті і не бажає отримувати інформацію про дітей молодше 18 років. Якщо Вам не виповнилося 18 років, будь ласка, не намагайтеся надавати будь-яку інформацію або користуватися Сервісом.

7. ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ

Все, що Ви бачите, чуєте або іншим чином відчуваєте на Сервісі, включаючи, але не обмежуючись цим, графіку, відео, аудіозаписи, текст, програмне забезпечення, фотографії, скрипти, програмні екрани, елементи дизайну, ілюстрації, шаблони, дизайн макетів, інтерактивні функції і тому подібне, концепції та ідеї, що лежать в основі Сервісу, і всі статистичні, аналітичні та інші дані, зібрані Сервісом або за допомогою Сервісу (разом "Контент"), а також торгові марки, знаки обслуговування і логотипи, що містяться в них ("Знаки"), належать Zinpro або ліцензовані ним, за умови дотримання авторських прав та інших прав інтелектуальної власності відповідно до законів і конвенцій США і міжнародних законів і конвенцій. Zinpro володіє авторським правом на відбір, координацію, упорядкування та покращення Вмісту. Будь-яке несанкціоноване використання будь-яких матеріалів на Сервісі або використання Знаків може порушувати авторські права, закони про товарні знаки та інші закони. ZINPRO, ZINPRO CORPORATION, TRUCARE, MEND + DEFEND, HIGGH GOLD, ESSENTIAL FEED та логотип ZINPRO є товарними знаками Zinpro.

Для Вашого особистого використання Ви можете переглядати, копіювати та роздруковувати сторінки з Сервісу. В іншому випадку Сервіс не може бути скопійований, завантажений, змінений, відтворений, розповсюджений, опублікований, виконаний, переданий, трансльований, показаний, проданий, ліцензований або іншим чином використаний для будь-яких інших цілей без попередньої письмової згоди відповідних власників. Zinpro залишає за собою всі права, не надані явно в рамках Сервісу, Контенту та Знаків.

Ви погоджуєтеся не використовувати, не копіювати, не завантажувати і не поширювати будь-який Контент, окрім випадків, прямо передбачених цією Угодою, включаючи будь-яке використання, копіювання, завантаження, створення похідних робіт або розповсюдження Користувацького контенту третіх осіб, отриманого за допомогою Сервісу, в будь-яких комерційних цілях.

Ви не можете включати Контент в будь-яке апаратне або програмне забезпечення або передавати його через нього, а також робити його доступним через фрейми або вбудовані посилання, якщо це не дозволено Zinpro в письмовій формі. Ви не можете створювати, відтворювати, рекламувати або поширювати індекс значної частини Контенту без письмового дозволу Zinpro. Ви не можете будувати бізнес, використовуючи Контент, незалежно від того, чи є він комерційним.

Якщо Ви копіюєте, робите скріншоти, завантажуєте або роздруковуєте сторінки Контенту для особистого використання, Ви повинні зберігати всі авторські права та інші повідомлення про власність, що містяться в ньому. Ви погоджуєтеся не обходити, не відключати і не втручатися іншим чином у функції, пов'язані з безпекою Сервісу, або функції, які запобігають або обмежують використання або копіювання будь-якого Контенту, або вводять обмеження на використання Сервісу або його Контенту, а також не маєте права вилучати або використовувати будь-які методи вилучення для отримання будь-якого Контенту або даних з Сервісу.

8. ПУБЛІКАЦІЯ РЕКЛАМИ

Zinpro не несе відповідальності за рекламу або будь-які матеріали третіх осіб, розміщені на Сервісі або передані через нього ("Рекламодавці"). Будь-які ваші відносини з Рекламодавцями, знайденими під час використання Сервісу, відбуваються між вами і Рекламодавцем, і ви погоджуєтеся, що Zinpro не несе відповідальності за будь-які збитки або претензії, які ви можете мати до Рекламодавця.

ВИ ПОГОДЖУЄТЕСЯ, ЩО НЕСЕТЕ ВЕСЬ РИЗИК І ПОГОДЖУЄТЕСЯ ЗВІЛЬНИТИ СТОРОНИ ZINPRO ВІД ПРЕТЕНЗІЙ, ВИМОГ І ЗБИТКІВ (ФАКТИЧНИХ І НЕПРЯМИХ) БУДЬ-ЯКОГО РОДУ І ХАРАКТЕРУ, ВІДОМИХ І НЕВІДОМИХ, ПІДОЗРЮВАНИХ І НЕПІДОЗРЮВАНИХ, РОЗКРИТИХ І НЕРОЗКРИТИХ, ЗАРАЗ І В МАЙБУТНЬОМУ, ЩО ВИНИКАЮТЬ В РЕЗУЛЬТАТІ АБО БУДЬ-ЯКИМ ЧИНОМ ПОВ'ЯЗАНИХ З ВАШИМ ВИКОРИСТАННЯМ СЕРВІСУ І ВАШИМИ ОПЕРАЦІЯМИ З РЕКЛАМОДАВЦЯМИ АБО ІНШИМИ ТРЕТІМИ ОСОБАМИ. ВИ ТАКОЖ ВІДМОВЛЯЄТЕСЯ ВІД УСІХ ПРАВ І ПЕРЕВАГ, ЩО НАДАЮТЬСЯ БУДЬ-ЯКИМ СТАТУТНИМ АБО НЕСТАТУТНИМ ЗАКОНОДАВСТВОМ БУДЬ-ЯКОЇ ЮРИСДИКЦІЇ, ЯКЕ МАЄ НА МЕТІ ОБМЕЖИТИ СФЕРУ ДІЇ ЗВІЛЬНЕННЯ АБО ВІДМОВИ. ВИ ВІДМОВЛЯЄТЕСЯ ВІД УСІХ ПРАВ І ПЕРЕВАГ, ЯКІ ВИ МАЄТЕ АБО МОЖЕТЕ МАТИ ВІДПОВІДНО ДО РОЗДІЛУ 1542 ЦИВІЛЬНОГО КОДЕКСУ ШТАТУ КАЛІФОРНІЯ АБО БУДЬ-ЯКОГО АНАЛОГІЧНОГО ПОЛОЖЕННЯ СТАТУТНОГО АБО НЕСТАТУТНОГО ПРАВА БУДЬ-ЯКОЇ ІНШОЇ ЮРИСДИКЦІЇ (ВКЛЮЧАЮЧИ, БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ, ШТАТИ МІССУРІ, ДЕЛАВЕР І ПЕНСІЛЬВАНІЯ) В ПОВНОМУ ОБСЯЗІ, В ЯКОМУ ВИ МОЖЕТЕ ЗАКОННО ВІДМОВИТИСЯ ВІД УСІХ ТАКИХ ПРАВ І ПЕРЕВАГ.

9. ЗАЯВКИ НА ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ

Будь ласка, ознайомтеся з нашою Політикою конфіденційності для отримання інформації про Вашу конфіденційність у зв'язку з поданням резюме або заявки через Веб-сайт. У зв'язку з використанням Вами сторінки "Актуальні вакансії" та поданням через неї резюме або заяви:

 1. подання резюме через Веб-сайт не призведе до того, що Ви подасте заявку на будь-яку посаду. Вам необхідно подати окрему та повну заявку на кожну конкретну посаду, на яку Ви бажаєте претендувати;
 2. подання заявки на вакансію через Веб-сайт не створює обіцянки або договору про працевлаштування або надання будь-яких трудових пільг. Якщо Вас буде прийнято на роботу в Zinpro, Ви будете працювати за власним бажанням;
 3. якщо Ви не можете користуватися нашою системою онлайн-заявок через інвалідність, будь ласка, зв'яжіться з відділом кадрів за номером телефону +1-952-983-4000 або contact@zinpro.com

10. ПОВІДОМЛЕННЯ ТА ПОРЯДОК ПРЕД'ЯВЛЕННЯ ПРЕТЕНЗІЙ ПРО ПОРУШЕННЯ ПРАВ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ

Якщо Ви є власником інтелектуальної власності або її агентом і вважаєте, що (1) будь-який Контент або Користувацькі матеріали на Сервісі або (2) будь-який матеріал або діяльність, що міститься на сайті, на який Zinpro направив або пов'язав користувачів, порушує Ваші права інтелектуальної власності, Ви можете подати повідомлення відповідно до Закону про авторське право в цифрову епоху ("DMCA"), надавши нашому Агенту з авторських прав наступну інформацію в письмовій формі (див. 17 U.S.C. 512 (c) (3) і 512 (d) для отримання більш докладної інформації):

 1. фізичний або електронний підпис особи, уповноваженої діяти від імені власника виключного права, яке нібито порушено;
 2. ідентифікацію твору, захищеного авторським правом, який, як стверджується, було порушено, або, якщо в одному повідомленні йдеться про декілька творів, захищених авторським правом на Сервісі, репрезентативний список таких творів на Сервісі;
 3. ідентифікацію матеріалу, який, як стверджується, порушує авторські права або є предметом діяльності, що порушує авторські права, і який має бути видалений або доступ до якого має бути заблокований, а також інформацію, достатню для того, щоб дозволити нам знайти цей матеріал (або у випадку посилань або посилань, які, як стверджується, ведуть на матеріал або діяльність, що порушує авторські права, ідентифікацію посилання або посилання, яке має бути видалене або доступ до якого має бути заблокований, а також інформацію, достатню для того, щоб дозволити нам знайти це посилання або посилання);
 4. інформацію, достатню для того, щоб ми могли зв'язатися з Вами, наприклад, адресу, номер телефону та, за наявності, адресу електронної пошти;
 5. заяву про те, що Ви добросовісно вважаєте, що використання матеріалу у спосіб, на який Ви скаржитеся, не дозволено власником авторських прав, його агентом або законом;
 6. і заяву про те, що інформація в повідомленні є точною, і, під страхом покарання за неправдиві свідчення, що Ви уповноважені діяти від імені власника виключного права, яке нібито порушено.

Повідомлення відповідно до DMCA слід надсилати за адресою:

Global Digital Marketing Manager

Zinpro Corporation
10400 Viking Drive, Suite 240,
Eden Prairie, MN 55344 USA
+1 952-983-4000

DMCAAgent@Zinpro.com

Ви визнаєте, що якщо Ви не дотримуєтеся всіх вимог цього розділу, Ваше повідомлення DMCA може бути недійсним. Електронні листи або повідомлення, надіслані до Zinpro без належної теми, або з іншою метою, ніж повідомлення про претензії щодо інтелектуальної власності, можуть бути не прийняті або на них не буде надана відповідь.

11. ТОРГОВІ МАРКИ ТА МАТЕРІАЛИ ПРО ЗНАМЕНИТОСТЕЙ

Zinpro реагує на скарги про те, що Контент порушує права на торгові марки або матеріали про знаменитостей. До торгових марок відносяться логотипи, фірмові найменування і фірмовий стиль, який є відмітним візуальним виглядом продукту або його упаковки.

Пам'ятайте, що знаменитості, а іноді й інші особи, можуть мати "право на публічність", що означає, що вони можуть мати право контролювати комерційне використання свого імені, зображення, схожості та інших аспектів своєї особистості. Хоча Ви можете бути фанатом, Ви ризикуєте порушити права знаменитостей, якщо Ви використовуєте ім'я або образ знаменитості в Сервісі без дозволу знаменитості.

Якщо Ви є власником торгової марки або знаменитістю і вважаєте, що Ваші права були порушені на Сервісі, будь ласка, надішліть повідомлення про порушення нашому агенту, зазначеному в Розділі 9 вище.

Щоб надіслати повідомлення, Ви повинні бути власником торгової марки або знаменитістю, або уповноваженим агентом власника торгової марки або знаменитості.

Надсилаючи повідомлення про порушення прав на торговельну марку або фірмовий стиль, надайте копію відповідної реєстрації торговельної марки або фірмового стилю від Бюро патентів і торговельних марок США. Будь ласка, також вкажіть місце на Сервісі, де, на вашу думку, відбувається порушення.

12. ГАРАНТІЇ

Ви гарантуєте і заявляєте Zinpro, як зазначено нижче:

 1. Інформація, надана Zinpro в будь-якому профілі, електронній пошті, контактній формі, публікаціях, телефонному дзвінку або за допомогою інших засобів, включаючи всі особисті дані, контактну інформацію та всі інші дані, надані Zinpro, є правдивою у всіх відношеннях, актуальною і не вводить в оману будь-яким чином.
 2. Ви будете підтримувати інформацію, зазначену в пункті (а), в актуальному стані.
 3. Ви не будете отримувати доступ до Сервісу під чужим ім'ям або під будь-яким приводом і не будете використовувати його для фальсифікації вашої особи або будь-якої іншої особи.
 4. Ви будете користуватися Сервісом законно і добросовісно.

13. ВІДМОВИ ВІД ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ

ВИ ПОГОДЖУЄТЕСЯ З ТИМ, ЩО ВИКОРИСТАННЯ ВАМИ СЕРВІСУ ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ НА ВАШ ВЛАСНИЙ РИЗИК. ПОСЛУГА НАДАЄТЬСЯ ВАМ НА УМОВАХ "ЯК Є" І "ЯК ДОСТУПНО". СТОРОНИ ZINPRO НЕ ДАЮТЬ ЖОДНИХ ГАРАНТІЙ І НЕ РОБЛЯТЬ ЖОДНИХ ЗАЯВ ЩОДО СЕРВІСУ АБО КОНТЕНТУ. СТОРОНИ ZINPRO ПРЯМО ВІДМОВЛЯЮТЬСЯ В ПОВНІЙ МІРІ, ДОЗВОЛЕНІЙ ЗАКОНОМ, І ВИ ВІДМОВЛЯЄТЕСЯ ВІД БУДЬ-ЯКИХ ЗАПЕВНЕНЬ АБО ГАРАНТІЙ З БОКУ СТОРІН ZINPRO, ЩО СТОСУЮТЬСЯ ПОСЛУГИ АБО КОНТЕНТУ, ЯВНИХ, НЕЯВНИХ, ВСТАНОВЛЕНИХ ЗАКОНОМ АБО ІНШИМ ЧИНОМ, У ЗВ'ЯЗКУ З ПОСЛУГОЮ, БУДЬ-ЯКИМ ПРОГРАМНИМ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯМ, ЛІЦЕНЗОВАНИМ АБО НАДАНИМ ВАМ СТОРОНАМИ ZINPRO, І БУДЬ-ЯКОЮ УГОДОЮ З ТРЕТЬОЮ СТОРОНОЮ, ЯКА МОЖЕ МАТИСЯ НА УВАЗІ ЦИМИ УГОДАМИ, ЗА ЗВИЧАЄМ, АБО ЗАКОНОМ, АБО ІНШИМ ЧИНОМ, І ЯКІ ПРЯМО НЕ ВИКЛАДЕНІ В ЦЬОМУ ДОКУМЕНТІ, ВКЛЮЧАЮЧИ БУДЬ-ЯКІ НЕЯВНІ ГАРАНТІЇ ДОСТУПНОСТІ ПОСЛУГИ, БЕЗПЕРЕБІЙНОСТІ, БЕЗПЕКИ, ТОЧНОСТІ, ВИКОРИСТАННЯ РОЗУМНОЇ ОБЕРЕЖНОСТІ І МАЙСТЕРНОСТІ, ЯКОСТІ, ТОВАРНОГО ВИГЛЯДУ, ПРАВА ВЛАСНОСТІ АБО ПРАВА ПРИДАТНОСТІ ДЛЯ ПЕВНОЇ МЕТИ, ЗДАТНОСТІ ДОСЯГТИ ПЕВНОГО РЕЗУЛЬТАТУ АБО ФУНКЦІОНАЛЬНОСТІ І НЕПОРУШЕННЯ ПРАВ ТРЕТІХ ОСІБ, А ТАКОЖ ГАРАНТІЇ, ЩО ВИПЛИВАЮТЬ З ТОРГОВИХ ЗВИЧАЇВ, ПОРЯДКУ УКЛАДАННЯ УГОД І ПОРЯДКУ ВИКОНАННЯ ЗОБОВ'ЯЗАНЬ. НЕ ОБМЕЖУЮЧИ ВИЩЕВИКЛАДЕНЕ, СТОРОНИ ZINPRO НЕ ЗАЯВЛЯЮТЬ І НЕ ГАРАНТУЮТЬ, ЩО ІНФОРМАЦІЯ НА СЕРВІСІ АБО НА БУДЬ-ЯКИХ ВЕБ-САЙТАХ АБО ДОДАТКАХ, ПОВ'ЯЗАНИХ З СЕРВІСОМ, Є ТОЧНОЮ, ПОВНОЮ АБО АКТУАЛЬНОЮ; ЩО СЕРВІС БУДЕ ПРАЦЮВАТИ БЕЗ ПЕРЕБОЇВ АБО ПОМИЛОК; ЩО ЯКІСТЬ, БЕЗПЕКА АБО ЗАКОННІСТЬ БУДЬ-ЯКОГО КОНТЕНТУ, ПРОДУКТІВ, ПОСЛУГ, ІНФОРМАЦІЇ АБО ІНШИХ МАТЕРІАЛІВ, ПРИДБАНИХ АБО ОТРИМАНИХ ВАМИ ЗА ДОПОМОГОЮ СЕРВІСУ АБО УГОД, УКЛАДЕНИХ ВАМИ З ТРЕТІМИ ОСОБАМИ АБО РЕКЛАМОДАВЦЯМИ, БУДЕ ВІДПОВІДАТИ ВАШИМ ОЧІКУВАННЯМ; ЩО СЕРВІС БУДЕ ПРАЦЮВАТИ В ПОЄДНАННІ З ІНШИМ ОБЛАДНАННЯМ, ПРОГРАМНИМ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯМ, СИСТЕМАМИ АБО ДАНИМИ, НЕ НАДАНИМИ ZINPRO; INTERRACIAL; АБО ЩО ПОМИЛКИ СЕРВІСУ БУДУТЬ ВИПРАВЛЕНІ.

14. ВІДШКОДУВАННЯ ЗБИТКІВ

ВИ ВИЗНАЄТЕ, ЩО СТОРОНИ ZINPRO НЕ КОНТРОЛЮЮТЬ І НЕ ГАРАНТУЮТЬ ЯКІСТЬ, БЕЗПЕКУ АБО ЗАКОННІСТЬ ТОВАРІВ АБО ПОСЛУГ, ЩО НАДАЮТЬСЯ ТРЕТІМИ ОСОБАМИ АБО РЕКЛАМОДАВЦЯМИ, ПРАВДИВІСТЬ АБО ТОЧНІСТЬ КОНТЕНТУ АБО ОГОЛОШЕНЬ ТРЕТІХ ОСІБ АБО РЕКЛАМОДАВЦІВ, АБО ЗДАТНІСТЬ ТРЕТІХ ОСІБ АБО РЕКЛАМОДАВЦІВ ЗДІЙСНИТИ АБО ФАКТИЧНО ЗАВЕРШИТИ ТРАНЗАКЦІЮ АБО ПОСЛУГУ. ВИ ПОГОДЖУЄТЕСЯ ВІДШКОДОВУВАТИ І ЗАХИЩАТИ СТОРОНИ ZINPRO ВІД БУДЬ-ЯКИХ ПРЕТЕНЗІЙ, ЗБИТКІВ, ЗОБОВ'ЯЗАНЬ, ВИМОГ, ВИТРАТ, ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ, ВИТРАТ І ГОНОРАРІВ АДВОКАТІВ, ЩО ВИНИКАЮТЬ У БУДЬ-ЯКОЇ ЗІ СТОРІН ZINPRO В РЕЗУЛЬТАТІ БУДЬ-ЯКИХ ПРЕТЕНЗІЙ, ВИМОГ АБО СУДОВИХ РОЗГЛЯДІВ, ПРЕД'ЯВЛЕНИХ АБО ЗАГРОЖУЮТЬ СТОРОНАМ ZINPRO В ЗВ'ЯЗКУ З (1) ВАШИМ ВИКОРИСТАННЯМ, ДОСТУПОМ ДО СЕРВІСУ АБО НЕПРАВИЛЬНИМ ВИКОРИСТАННЯМ СЕРВІСУ; (2) ПОРУШЕННЯМ ВАМИ БУДЬ-ЯКОГО З ЦИХ ТУ; (3) ПОРУШЕННЯМ ВАМИ БУДЬ-ЯКОГО ПРАВА ТРЕТЬОЇ СТОРОНИ, ВКЛЮЧАЮЧИ, БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ, БУДЬ-ЯКЕ АВТОРСЬКЕ ПРАВО, ПРАВО ВЛАСНОСТІ АБО ПРАВО НА КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ; (4) БУДЬ-ЯКОЮ ПРЕТЕНЗІЄЮ ПРО ТЕ, ЩО БУДЬ-ЯКЕ З ВАШИХ КОРИСТУВАЦЬКИХ ПОВІДОМЛЕНЬ ЗАВДАЛО ШКОДИ ВІДШКОДОВАНІЙ СТОРОНІ АБО ТРЕТІЙ СТОРОНІ; (5) БУДЬ-ЯКОЮ ТРАНЗАКЦІЄЮ, ЯКУ ВИ ЗДІЙСНИЛИ В РЕЗУЛЬТАТІ КОНТАКТУ, ЗДІЙСНЕНОГО ЗА ДОПОМОГОЮ СЕРВІСУ; АБО (6) ВИКОРИСТАННЯМ ВАШОГО НОМЕРА ТЕЛЕФОНУ, АДРЕСИ ЕЛЕКТРОННОЇ ПОШТИ ТА/АБО ПАРОЛЯ ВАМИ АБО БУДЬ-ЯКОЮ ІНШОЮ ОСОБОЮ, ЯКА ОТРИМАЛА ДОСТУП ДО СЕРВІСУ, ВИКОРИСТОВУЮЧИ ВАШ ОБЛІКОВИЙ ЗАПИС, НОМЕР ТЕЛЕФОНУ, ЕЛЕКТРОННУ ПОШТУ ТА/АБО ПАРОЛЬ.

ЯКЩО СТОРОНИ ZINPRO ЗДІЙСНЮЮТЬ БУДЬ-ЯКІ ЮРИДИЧНІ ДІЇ ПРОТИ ВАС В РЕЗУЛЬТАТІ ПОРУШЕННЯ ВАМИ ЦИХ ПРАВИЛ, СТОРОНИ ZINPRO МАТИМУТЬ ПРАВО СТЯГНУТИ З ВАС, А ВИ ПОГОДЖУЄТЕСЯ СПЛАТИТИ, ВСІ РОЗУМНІ ГОНОРАРИ АДВОКАТІВ І ВИТРАТИ, ПОВ'ЯЗАНІ З ТАКИМИ ДІЯМИ, НА ДОДАТОК ДО БУДЬ-ЯКИХ ІНШИХ ЗАСОБІВ ПРАВОВОГО ЗАХИСТУ, НАДАНИХ СТОРОНАМ ZINPRO.

15. ОБМЕЖЕННЯ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ

ЗА ЖОДНИХ ОБСТАВИН СТОРОНИ ZINPRO НЕ НЕСУТЬ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ПЕРЕД ВАМИ АБО БУДЬ-ЯКОЮ ТРЕТЬОЮ ОСОБОЮ ЗА БУДЬ-ЯКІ ПРЯМІ, НЕПРЯМІ, ВИПАДКОВІ, СПЕЦІАЛЬНІ, ШТРАФНІ АБО ПОБІЧНІ ЗБИТКИ, ЩО ВИНИКЛИ В РЕЗУЛЬТАТІ НАДАННЯ ПОСЛУГ АБО ПРОДУКТІВ ЧИ ПОСЛУГ ТРЕТІХ ОСІБ, ЗГІДНО З ЦИМИ УГОДАМИ АБО У ЗВ'ЯЗКУ З ЇХ ВИКОНАННЯМ ЧИ ПОРУШЕННЯМ, АБО У ЗВ'ЯЗКУ З БУДЬ-ЯКИМИ ГАРАНТІЯМИ ЗА ЦИМИ УГОДАМИ, В ТОМУ ЧИСЛІ ЗА ЇХ НЕДБАЛІСТЬ, А ТАКОЖ ЗА БУДЬ-ЯКУ ВТРАТУ ПРИБУТКУ АБО ЗАОЩАДЖЕНЬ АБО ОЧІКУВАНОГО ПРИБУТКУ АБО ЗАОЩАДЖЕНЬ, ВТРАТУ ДАНИХ, УПУЩЕНУ ВИГОДУ, ВТРАТУ РЕПУТАЦІЇ, ДІЛОВОЇ РЕПУТАЦІЇ ЧИ БІЗНЕСУ, НАВІТЬ У ТОМУ ВИПАДКУ, ЯКЩО СТОРОНАМ ZINPRO ЗАЗДАЛЕГІДЬ БУЛО ВІДОМО ПРО МОЖЛИВІСТЬ ТАКИХ ЗБИТКІВ.

СТОРОНИ ZINPRO НЕ НЕСУТЬ ЖОДНОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА БУДЬ-ЯКУ ШКОДУ, ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ АБО ЗБИТКИ, ЯКІ ВИ МОЖЕТЕ ПОНЕСТИ, АБО; ЗА БУДЬ-ЯКІ ІНШІ НЕБАЖАНІ НАСЛІДКИ, ЩО ВИНИКЛИ В РЕЗУЛЬТАТІ (1) БУДЬ-ЯКОГО ПРИЗУПИНЕННЯ АБО ПЕРЕБОЇВ У РОБОТІ СЕРВІСУ, ВКЛЮЧАЮЧИ ВИПАДКИ, КОЛИ ТАКЕ ПРИЗУПИНЕННЯ АБО ПЕРЕБОЇ Є РЕЗУЛЬТАТОМ НЕДБАЛОСТІ СТОРІН ZINPRO, (2) БУДЬ-ЯКИХ ПОМИЛОК АБО НЕТОЧНОСТЕЙ У ЗМІСТІ, (3) ТІЛЕСНИХ УШКОДЖЕНЬ АБО МАЙНОВОЇ ШКОДИ БУДЬ-ЯКОГО ХАРАКТЕРУ, ЩО ВИНИКЛИ В РЕЗУЛЬТАТІ ВАШОГО ДОСТУПУ ДО ВИКОРИСТАННЯ СЕРВІСУ, (4) НЕСАНКЦІОНОВАНОГО ДОСТУПУ АБО ВИКОРИСТАННЯ СЕРВЕРІВ ZINPRO ТА/АБО БУДЬ-ЯКОЇ ІНФОРМАЦІЇ, ЩО ЗБЕРІГАЄТЬСЯ НА НИХ, (5) ПЕРЕРИВАННЯ АБО ПРИПИНЕННЯ ПЕРЕДАЧІ ДАНИХ ДО АБО З СЕРВІСУ, В ТОМУ ЧИСЛІ ЧЕРЕЗ НЕНАЛЕЖНЕ ПІДКЛЮЧЕННЯ ДО ІНТЕРНЕТУ НА ПРИСТРОЇ, ЩО ПРАЦЮЄ З СЕРВІСОМ, (6) НЕНАЛЕЖНЕ АБО НЕСПРАВНЕ ОБЛАДНАННЯ, ЩО ПРАЦЮЄ З СЕРВІСОМ, (7) ПОМИЛКИ, ВІРУСИ, ТРОЯНСЬКІ КОНІ АБО ПОДІБНІ ПРОГРАМИ, ЯКІ МОЖУТЬ БУТИ ПЕРЕДАНІ ДО АБО ЧЕРЕЗ СЕРВІС БУДЬ-ЯКОЮ ТРЕТЬОЮ СТОРОНОЮ, (8) ПОДАННЯ КОРИСТУВАЧІВ, СТОРОННІ ВЕБ-САЙТИ АБО ДОДАТКИ, (9) РОЗКРИТТЯ, НЕСАНКЦІОНОВАНИЙ ДОСТУП АБО ЗМІНА ВАШОЇ ІНФОРМАЦІЇ АБО КОНТЕНТУ, (10) ЗАЯВИ АБО ПОВЕДІНКА БУДЬ-ЯКИХ КОРИСТУВАЧІВ, РЕКЛАМОДАВЦІВ АБО ІНШИХ ТРЕТІХ ОСІБ ЧЕРЕЗ СЕРВІС, (11) БУДЬ-ЯКЕ ПОРУШЕННЯ ЦИХ УМОВ КОРИСТУВАННЯ З БОКУ ZINPRO АБО НЕЗДАТНІСТЬ ZINPRO НАДАТИ БУДЬ-ЯКУ ПОСЛУГУ ЗГІДНО З ЦИМИ УМОВАМИ, (12) БУДЬ-ЯКІ ВТРАТИ АБО ЗБИТКИ БУДЬ-ЯКОГО ВИДУ, ПОНЕСЕНІ В РЕЗУЛЬТАТІ ВИКОРИСТАННЯ ВАМИ БУДЬ-ЯКОГО КОНТЕНТУ, ВАШИХ ДІЛОВИХ ОПЕРАЦІЙ АБО ІНШИХ ВЗАЄМОДІЙ З БУДЬ-ЯКИМИ РЕКЛАМОДАВЦЯМИ, КОЛИ ТАКИЙ КОНТЕНТ АБО РЕКЛАМА РОЗМІЩУЄТЬСЯ, НАДСИЛАЄТЬСЯ ЕЛЕКТРОННОЮ ПОШТОЮ, ПЕРЕДАЄТЬСЯ АБО ІНШИМ ЧИНОМ СТАЄ ДОСТУПНОЮ ЧЕРЕЗ СЕРВІС, НЕЗАЛЕЖНО ВІД ТОГО, ЧИ ҐРУНТУЄТЬСЯ ВІН НА ГАРАНТІЇ, ДОГОВОРІ, ДЕЛІКТІ АБО БУДЬ-ЯКІЙ ІНШІЙ ПРАВОВІЙ ТЕОРІЇ, І НЕЗАЛЕЖНО ВІД ТОГО, ЧИ БУЛИ СТОРОНИ ZINPRO ПОВІДОМЛЕНІ ПРО МОЖЛИВІСТЬ ТАКИХ ЗБИТКІВ ЧИ НІ. ВИЩЕВКАЗАНІ ОБМЕЖЕННЯ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗАСТОСОВУЮТЬСЯ В ПОВНОМУ ОБСЯЗІ, ДОЗВОЛЕНОМУ ЗАКОНОМ У ВІДПОВІДНІЙ ЮРИСДИКЦІЇ.

МАКСИМАЛЬНА СУКУПНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТОРІН ZINPRO ЗА БУДЬ-ЯКУ ОКРЕМУ ПОДІЮ (АБО СЕРІЮ ПОВ'ЯЗАНИХ ПОДІЙ), ЩО ПРИЗВЕЛА ДО ВИНИКНЕННЯ ПРЕТЕНЗІЇ У ЗВ'ЯЗКУ З ЦИМИ УМОВАМИ АБО У ЗВ'ЯЗКУ З ПОСЛУГОЮ, АБО ЗА ПОРУШЕННЯ ДОГОВОРУ, АБО ЗА ПОРУШЕННЯ ГАРАНТІЇ, АБО ЗА ВВЕДЕННЯ В ОМАНУ, АБО ЗА НЕДБАЛІСТЬ, БУДЕ ОБМЕЖЕНА ДО 50,00 ДОЛАРІВ США.

ОТРИМУЮЧИ ДОСТУП ДО СЕРВІСУ, ВИ РОЗУМІЄТЕ, ЩО ВИ МОЖЕТЕ ВІДМОВИТИСЯ ВІД ПРАВ ЩОДО ПРЕТЕНЗІЙ, ЯКІ НА ДАНИЙ МОМЕНТ НЕВІДОМІ АБО НЕПЕРЕДБАЧУВАНІ, І ВІДПОВІДНО ДО ТАКОЇ ВІДМОВИ ВИ ПІДТВЕРДЖУЄТЕ, ЩО ВИ ПРОЧИТАЛИ І ЗРОЗУМІЛИ, І ЦИМ ПРЯМО ВІДМОВЛЯЄТЕСЯ ВІД ПЕРЕВАГ РОЗДІЛУ 1542 ЦИВІЛЬНОГО КОДЕКСУ КАЛІФОРНІЇ І БУДЬ-ЯКОГО АНАЛОГІЧНОГО ЗАКОНУ БУДЬ-ЯКОГО ШТАТУ АБО ТЕРИТОРІЇ, ЯКИЙ ПЕРЕДБАЧАЄ НАСТУПНЕ: "ЗАГАЛЬНЕ ЗВІЛЬНЕННЯ ВІД ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ НЕ ПОШИРЮЄТЬСЯ НА ВИМОГИ, ПРО ІСНУВАННЯ ЯКИХ КРЕДИТОР НЕ ЗНАЄ АБО ПІДОЗРЮЄ, ЩО ВОНИ ІСНУЮТЬ НА ЙОГО КОРИСТЬ НА МОМЕНТ ПІДПИСАННЯ ЗВІЛЬНЕННЯ, І ЯКІ, ЯКБИ ВОНИ БУЛИ ЙОМУ ВІДОМІ, МАЛИ Б СУТТЄВО ВПЛИНУТИ НА ЙОГО РОЗРАХУНКИ З БОРЖНИКОМ".

Будь-які претензії, пов'язані з використанням Сервісу, повинні бути пред'явлені протягом одного (1) року з дати виникнення підстав для позову. Претензії, пред'явлені після закінчення цього терміну, є недійсними. Сервіс контролюється і пропонується Zinpro зі своїх потужностей у Сполучених Штатах Америки. Особи, які отримують доступ до Сервісу або користуються ним, роблять це за власним бажанням і несуть відповідальність за дотримання місцевих і всіх інших застосовних законів, обмежень і правил.

16. ДОЗВІЛ НА ПЕРЕДАЧУ

Умови використання, а також будь-які права і ліцензії, надані за цією Угодою, можуть бути передані або переуступлені Вами тільки за попередньою письмовою згодою Zinpro, але можуть бути переуступлені Zinpro без обмежень і без попереднього повідомлення Вам.

17. ВІДМОВА ВІД КОЛЕКТИВНИХ ПОЗОВІВ

БУДЬ-ЯКІ ПРОЦЕДУРИ ВИРІШЕННЯ СПОРІВ БУДУТЬ ПРОВОДИТИСЯ ТІЛЬКИ НА ІНДИВІДУАЛЬНІЙ ОСНОВІ, А НЕ В РАМКАХ ГРУПОВОГО АБО ПРЕДСТАВНИЦЬКОГО ПОЗОВУ АБО В ЯКОСТІ НАЗВАНОГО АБО НЕНАЗВАНОГО ЧЛЕНА В ГРУПОВОМУ, ОБ'ЄДНАНОМУ, ПРЕДСТАВНИЦЬКОМУ АБО ПРИВАТНОМУ СУДОВОМУ ПОЗОВІ ГЕНЕРАЛЬНОГО АДВОКАТА. ВАШ ДОСТУП І ПОДАЛЬШЕ ВИКОРИСТАННЯ СЕРВІСУ ОЗНАЧАЄ ВАШУ ЯВНУ ЗГОДУ З ЦІЄЮ ВІДМОВОЮ.

18. СУБПОЗИЦІЙНІ ПЛАТЕЖІ

Якщо Zinpro повинен надати інформацію у відповідь на повістку до суду, пов'язану з використанням Вами Сервісу, ми можемо стягнути з Вас плату за наші витрати. Ці витрати можуть включати час адвоката і співробітників, витрачений на пошук записів, підготовку документів і участь в дачі показань.

19. КОНТРОЛЬ ЗА ЕКСПОРТОМ

Програмне забезпечення та передача відповідних технічних даних, якщо такі є, у зв'язку з Сервісом можуть підлягати експортному контролю. Ви погоджуєтеся дотримуватися всіх чинних законів щодо програмного забезпечення та передачі технічних даних, що експортуються зі Сполучених Штатів та країни, в якій Ви проживаєте.

20. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

Ці Умови використання становлять повну угоду між сторонами ("Сторони") і замінюють собою всі інші угоди, заяви та інші домовленості між Сторонами щодо предмета цієї Угоди. Якщо будь-яке положення цих Умов визнано судом або іншим органом компетентної юрисдикції недійсним, нікчемним або таким, що не підлягає примусовому виконанню, таке положення буде обмежено або скасовано до мінімально необхідного рівня і замінено дійсним положенням, яке найкращим чином втілює наміри цих Умов, таким чином, щоб ці Умови залишалися в повній мірі дійсними і чинними. Кожна сторона визнає, що вона не покладалася і не була спонукана до укладення цих Умов використання на інші твердження, крім тих, які прямо викладені в цих Умовах використання.

Zinpro і Ви не мають наміру надавати, і ці Умови користування не будуть тлумачитися як такі, що надають будь-які права, засоби правового захисту, зобов'язання або відповідальність будь-якого виду будь-якій особі, крім Zinpro, Вас та їхніх правонаступників. Жодні зміни, доповнення або відмова від будь-якого з положень цих Умов користування не будуть дійсними, якщо вони не будуть оформлені в письмовій формі і не будуть підписані від імені кожної зі Сторін. Жодна відмова від будь-якого з цих Умов користування не вважається подальшою або триваючою відмовою від такої умови або будь-якої іншої умови, а нездатність Zinpro відстоювати будь-яке право або положення за цими Умовами користування не є відмовою від такого права або положення.

Ви погоджуєтеся з тим, що Сервіс вважається таким, що базується виключно в штаті Міннесота, Сполучені Штати Америки, і що Сервіс вважається пасивним Сервісом, який не призводить до персональної юрисдикції над Сторонами Zinpro в інших юрисдикціях, окрім штату Міннесота. Ці Умови користування регулюються законодавством Сполучених Штатів Америки і штату Міннесота, без урахування колізійних норм, і Сторони підкоряються виключній юрисдикції судів округу Хеннепін, штат Міннесота, у зв'язку з будь-якими спорами між ними, що виникають у зв'язку з предметом цих Умов користування.