5 січня 2023 року

Zinpro Corporation (Zinpro) поважає і захищає конфіденційність наших клієнтів і тих, хто користується нашим веб-сайтом, нашими продуктами і послугами, а також нашими програмними додатками для мобільних пристроїв (Послуги). Наша мета - покращити продуктивність молочної та м'ясної худоби, птиці, свиней та коней шляхом покращення органічного мікроелементного харчування. Наші Сервіси надають вам інструменти для відстеження продуктивності ваших тварин.

Створюючи ці Сервіси, ми дотримуємося принципів поваги до вашої приватності, захисту ваших даних та вдосконалення наших продуктів і послуг для наших клієнтів. Ця заява про конфіденційність містить детальну інформацію про те, як збирається та використовується ваша особиста інформація. Персональна інформація - це будь-яка інформація, яка ідентифікує вас або дозволяє зв'язатися з вами, наприклад, ваше ім'я, адреса електронної пошти, номер телефону та інша непублічна інформація, яка пов'язана з вищезазначеним.

Ця заява про конфіденційність застосовується до (1) веб-сайтів zinpro.com, zinproh2o.com, firststep.zinpro.com, zinpropoultyperformance.com і trucareminerals.com, а також інших веб-сайтів, які будуть додані в майбутньому, (2) продуктів і послуг, які розміщені на zinpro.com, zinproh2o.com, firststep.zinpro. com, zinpropoultyperformance.com і trucareminerals.com, а також на будь-яких інших сайтах, що належать або управляються Zinpro, і (3) програмні додатки Zinpro для мобільних пристроїв, включаючи, але не обмежуючись ними, наш додаток Equine App, Step Up App, DD Check App, Feet First App та інші додатки, які можуть бути додані в майбутньому. Zinpro знаходиться за адресою 10400 Viking Dr, Ste 240, Eden Prairie, MN 55344, USA, і є контролером обробки даних, описаних в цій Політиці конфіденційності.

Перед використанням або наданням інформації нашим Сервісам, будь ласка, ознайомтеся з цією Політикою конфіденційності. Користуючись нашими Послугами, ви погоджуєтесь, що ви прочитали і розумієте цю Політику конфіденційності. Кожного разу, коли ви надаєте інформацію через наші Сервіси, ви погоджуєтеся на збір, використання, обробку та розкриття цієї інформації відповідно до цієї Політики конфіденційності. "Обробка" означає використання файлів cookie на комп'ютері/ручному пристрої або використання чи доступ до інформації будь-яким способом, включаючи, але не обмежуючись цим, збір, зберігання, видалення, використання, комбінування та розкриття інформації.

Відмова від підписки

Zinpro максимально враховує ваші уподобання при наданні послуг та інформації. Якщо ви більше не бажаєте отримувати інформацію про (нові) продукти та послуги (поштою, електронною поштою тощо), ви можете відмовитися від підписки, надіславши електронного листа на адресу contact@zinpro.com або лист на адресу Zinpro Marketing Group, 10400 Viking Dr, Ste 240, Eden Prairie, MN 55344, USA. Ви можете легко припинити збір інформації додатками, видаливши додаток. Ви можете скористатися стандартними процесами видалення, які можуть бути доступні як частина вашого мобільного пристрою або через ринок мобільних додатків чи мережу.

Яка інформація збирається

Наші Сервіси можуть збирати як особисту інформацію (Персональна інформація), так і інформацію про використання вами наших Сервісів, яка не дозволяє ідентифікувати вас особисто (Неперсональна інформація). Деякі функції наших Сервісів дозволяють вам надавати контент, наприклад, характеристики вашої худоби та об'єктів, такі як - умови утримання, методи управління, харчування та навколишнє середовище. (Інформація про характеристики стада/отари). Уся Інформація про характеристики стада/отари, надана вами до Сервісів, може зберігатися нами протягом невизначеного терміну, навіть після закриття вашого облікового запису. Ми можемо продовжувати використовувати таку нформацію про характеристики стада/отари таким чином, щоб не розкривати Персональну інформацію.

За останні дванадцять місяців Zinpro зібрав наступні категорії особистої інформації:

 • Ідентифікатори, такі як імена, адреси електронної пошти, онлайн-ідентифікатори та IP-адреси.
 • Інтернет або мережева активність, наприклад, інформація про взаємодію користувача з цим веб-сайтом.
 • Інформація, пов'язана з працевлаштуванням або професійна інформація, наприклад, поточна або минула історія роботи.
 • Висновки, зроблені на основі особистої інформації, наприклад, інформація про вподобання або поведінку людини.

Zinpro збирає особисту інформацію безпосередньо від вас або опосередковано, спостерігаючи за вашою взаємодією з нашим веб-сайтом.

Обробка персональних даних

Особиста інформація може включати ваше ім'я, адресу, адресу електронної пошти, номер телефону та місце роботи. У вас також може бути можливість надати нам іншу особисту інформацію через певні розділи наших Сервісів, такі як реєстраційні форми та опитування. Ваші персональні дані зберігаються, коли ви реєструєтесь у наших Сервісах. Персональні дані, які ми зберігаємо, обмежуються контактною інформацією та/або інформацією про те, що ви зареєстрували зацікавленість у продукті чи послузі.

Ми можемо використовувати вашу особисту інформацію, щоб відповідати на ваші запити та запитання, персоналізувати ваш доступ до наших Послуг, зв'язуватися з вами для надання інформації, яка може вас зацікавити, для досягнення мети, для якої ви надали особисту інформацію, для будь-якої мети, яку ми розкрили, коли ви надали інформацію, а також для наших внутрішніх бізнес-цілей.

Правовою основою для такої обробки є виконання договору з нашими клієнтами та законні інтереси, які ми переслідуємо, щоб зв'язатися з нашими колишніми клієнтами, потенційними клієнтами та особами, зацікавленими в наших продуктах, послугах та діяльності. Ваші персональні дані будуть видалені після мінімального терміну зберігання, продиктованого правилами професійної поведінки, юридичним зобов'язанням або, за відсутності такого, протягом двох років після припинення мети наших відносин, наприклад, завершення відносин з клієнтом.

Розкриття та продаж особистої інформації

Zinpro не продає особисту інформацію, яку ми збираємо. Zinpro може розкривати вашу особисту інформацію нашим дочірнім компаніям і філіям; підрядникам, постачальникам послуг або іншим третім особам, яких ми використовуємо для підтримки нашого бізнесу і які пов'язані договірними зобов'язаннями зберігати конфіденційність особистої інформації і використовувати її тільки в тих цілях, для яких ми їм її розкриваємо.

Ми можемо передати вашу Персональну інформацію покупцеві або іншому правонаступнику в разі злиття, відчуження, реструктуризації, реорганізації, ліквідації або іншого продажу або передачі частини або всіх активів Zinpro, як безперервно діючого підприємства, або в рамках банкрутства, ліквідації або подібної процедури, в якій серед переданих активів є і Персональна інформація.

Ми можемо розкрити вашу особисту інформацію третім особам:

 • Щоб виконати причину, з якої ви надали інформацію.
 • Для обробки ваших запитів, покупок, транзакцій і платежів.
 • З метою тестування, дослідження, аналізу та розробки продуктів.
 • Якщо ми вважаємо, що розкриття інформації необхідне для забезпечення дотримання цієї Політики конфіденційності або умов, що регулюють використання вами наших Сервісів.
 • Для захисту прав або власності Zinpro або іншої сторони.
 • Для захисту конфіденційності іншої сторони.

Ми можемо розкрити вашу Персональну інформацію для виконання будь-якого судового рішення, закону або юридичного процесу, в тому числі у відповідь на запит уряду або регуляторного органу, або коли ми вважаємо, що цього вимагає чинне законодавство, нормативні акти або юридичний процес. Ми також можемо створювати зведену інформацію з ваших Персональних даних, яка не ідентифікує жодну особу. Ми можемо використовувати таку узагальнену інформацію для наших управлінських і ділових цілей, а також можемо ділитися цією узагальненою інформацією з третіми сторонами. Ця сукупна інформація не буде ідентифікувати вас або ваші Персональні дані.

За останні дванадцять місяців Zinpro розкривав особисту інформацію для підтримки нашого бізнесу категоріям третіх осіб, зазначеним нижче:

Категорія персональних даних Сторонній одержувач
Ідентифікатори Постачальники послуг; дочірні та афілійовані компанії
Інтернет або мережева активність Рекламні мережі; інтернет-провайдери; постачальники послуг з аналізу даних; соціальні мережі; постачальники послуг; дочірні та афілійовані компанії
Дані про зайнятість Дочірні та афілійовані компанії; державні установи
Висновки, зроблені на основі інших персональних даних Провайдери аналітики даних; соціальні мережі; постачальники послуг; одержувачі файлів cookie/піксельних даних

Використання інформації про характеристики стада

Zinpro може використовувати інформацію про характеристики стада/отари для покращення своїх продуктів та послуг, а також у дослідницьких цілях, наприклад, для визначення будь-яких кореляцій між станом здоров'я та факторами, такими як умови утримання, методи управління, харчування та навколишнє середовище. Ця інформація може бути використана для виявлення тенденцій або формулювання запропонованих практик управління стадом/отарою. Інформація про характеристики стада/отари - це деідентифіковані дані, які не ідентифікують вас або ваше місцезнаходження.

Інформація про продукт

Ми можемо зв'язатися з вами електронною поштою, поштою або телефоном щодо наших продуктів і послуг, але тільки якщо ви вказали, що бажаєте отримувати цю інформацію. Якщо ми вирішимо зв'язатися з вами щодо наших продуктів і послуг, ми надамо вам посилання, за яким ви зможете відписатися від таких повідомлень і змінити свої налаштування.

Діти

Наші Послуги не призначені для дітей віком до 16 років. Ми навмисно не збираємо і не використовуємо будь-яку особисту інформацію від дітей, які вважають себе молодше 16 років. Якщо батьки або опікуни дізнаються, що їхня дитина надала нам інформацію без їхньої згоди, вони повинні зв'язатися з нами, і ми видалимо таку інформацію з наших файлів протягом розумного часу. Такі запити повинні бути надіслані нам на одну з наступних адрес: електронною поштою на адресу contact@zinpro.com або листом на адресу Zinpro, 10400 Viking Dr, Ste 240, Eden Prairie, MN 55344.

Безпека інформації

Ми вживаємо відповідних технічних і організаційних заходів і розумних кроків для захисту Вашої особистої інформації від втрати, неправильного використання, несанкціонованого доступу, розкриття, зміни або знищення, але не гарантуємо і не можемо гарантувати такий захист. Будь ласка, майте на увазі, що передача даних через Інтернет не є повністю безпечною, і будь-яка інформація, яку ви надсилаєте до наших Сервісів або з них, може бути доступною для інших осіб. Зокрема, електронна пошта, що надходить до наших Сервісів або з них, може бути незахищеною. Тому ви повинні бути особливо обережними, вирішуючи, яку інформацію ви надсилаєте електронною поштою. Будь-які паролі, ідентифікаційні номери або інші спеціальні номери доступу, які ви можете використовувати для доступу до будь-якої частини наших Сервісів, є вашою відповідальністю; подбайте про їх захист.

Обробка неперсональної інформації

Неперсональна інформація може включати технічну інформацію, таку як тип інтернет-браузера, який ви використовуєте, дата і час доступу до наших Сервісів, ваша адреса інтернет-протоколу, а також сторінки, які ви переглядаєте в наших Сервісах. Як і багато інших веб-сайтів і мобільних додатків, наші Сервіси можуть збирати певну інформацію пасивно під час вашої навігації через Сервіси (тобто без вашого активного надання інформації), використовуючи різні технології та засоби, такі як збір навігаційних даних. Загальна інформація про відвідування наших Сервісів збирається і зберігається без ідентифікації відвідувачів. Крім того, наші мобільні додатки можуть автоматично збирати певну інформацію, включаючи, але не обмежуючись цим, тип мобільного пристрою, який ви використовуєте, унікальний ідентифікатор пристрою, IP-адресу вашого мобільного пристрою та операційну систему вашого мобільного пристрою.

Це робиться з метою покращення якості наших Послуг, зручності користування сайтом для наших користувачів, а також для інших управлінських і ділових цілей. Ми також використовуємо IP-адресу вашого комп'ютера для цієї мети. IP-адреса - це номер, який автоматично присвоюється вашому комп'ютеру під час роботи в Інтернеті. Ця інформація також може бути використана для того, щоб побачити, як використовуються наші Сервіси, а також для аналізу та звітності. В принципі, IP-адреси не пов'язані з інформацією, яка може вас ідентифікувати, якщо тільки ви не надали на це явного дозволу. Ми можемо ділитися Неособистісною інформацією з третіми сторонами, але ніколи таким чином, щоб безпосередньо пов'язати вас з Неособистісною інформацією.

Zinpro не підтримує DNT

На даний момент сайти Zinpro не розпізнають автоматизовані сигнали браузера щодо механізмів відстеження, які можуть включати інструкції "не відстежувати". Однак ви можете змінити свої налаштування конфіденційності щодо використання файлів cookie та подібних технологій через свій браузер. Ви можете налаштувати свій браузер так, щоб він приймав усі файли cookie, блокував певні файли cookie, вимагав вашої згоди перед тим, як файл cookie буде розміщений у вашому браузері, або блокував усі файли cookie. Будь ласка, зверніться до розділу "Довідка" вашого браузера для отримання додаткової інформації.

Спеціальне повідомлення для жителів Каліфорнії

Законодавство Каліфорнії надає жителям Каліфорнії особливі права щодо їхньої особистої інформації. Окремі користувачі наших Послуг, які проживають у Каліфорнії і надали нам свою особисту інформацію, можуть запитувати інформацію про збір, використання та розкриття певних категорій особистої інформації третім особам для їх прямих маркетингових цілей. Такі запити необхідно надсилати нам на одну з наступних адрес: електронною поштою на адресу contact@zinpro.com або листом на адресу Zinpro Marketing Group, 10400 Viking Dr, Ste 240, Eden Prairie, MN 55344.

Протягом тридцяти днів з моменту отримання такого запиту ми надамо інформацію, що включає перелік категорій персональних даних, які були розкриті третім особам для цілей прямого маркетингу третіх осіб протягом безпосередньо попереднього календарного року, а також імена та адреси цих третіх осіб. Цей запит може бути зроблений не більше одного разу на календарний рік. Ми залишаємо за собою право не відповідати на запити, надіслані не на адресу, зазначену в цьому пункті.

Резиденти Каліфорнії також можуть мати право вимагати від нас видалення особистої інформації, з урахуванням певних винятків.

Додаткові права для жителів штатів Колорадо, Коннектикут, Вірджинія і Юта

Жителі штатів Колорадо, Коннектикут, Вірджинія і Юта можуть мати наступні права:

 • Право вимагати від Zinpro підтвердження того, чи обробляємо ми їхні персональні дані.
 • Право на доступ та/або видалення певної особистої інформації, яку зберігає Zinpro.
 • Право на отримання копії вашої особистої інформації, яку ви раніше надали Zinpro.
 • Право відмовитися від обробки персональних даних для цільової реклами та продажів.

Жителі штатів Колорадо, Коннектикут і Вірджинія також можуть мати наступні додаткові права:

 • Право на виправлення неточностей у вашій особистій інформації, яку зберігає Zinpro.
 • Право відмовитися від профайлінгу для прийняття рішень, які мають юридичні або подібні значущі наслідки.

Щоб скористатися будь-яким з ваших прав, зателефонуйте за номером 800-445-6145 або зв'яжіться з нами. Ваш запит повинен містити достатньо інформації, щоб Zinpro міг підтвердити вашу особу або повноваження для подання запиту. Щоб оскаржити рішення Zinpro щодо реалізації ваших прав, будь ласка, напишіть нам на електронну адресу contact@zinpro.com.

Використання файлів cookie Zinpro

Файл cookie - це невеликий обсяг даних (невеликий файл), що надсилається на ваш комп'ютер/пристрій веб-сайтом. Веб-сайт дає вказівку вашому веб-браузеру (наприклад, Internet Explorer) зберігати ці файли cookie на вашому комп'ютері/пристрої. Існує два типи файлів cookie. Сесійні файли cookie видаляються з вашого комп'ютера/пристрою, коли ви закриваєте веб-браузер. Постійні файли cookie залишаються на вашому комп'ютері/пристрої навіть після закриття веб-браузера.

Zinpro використовує постійні файли cookie, щоб полегшити навігацію нашими Послугами, проаналізувати використання наших Послуг і поліпшити якість наших Послуг. У цьому процесі також використовуються сесійні файли cookie. Ваше ім'я користувача також може зберігатися в файлі cookie, якщо ви увійшли до наших Сервісів. Список файлів cookie, які ми використовуємо, представлений нижче.

Список файлів cookie

Файл cookie - це невеликий фрагмент даних (текстовий файл), який веб-сайт, коли його відвідує користувач, просить ваш браузер зберегти на вашому пристрої, щоб запам'ятати інформацію про вас, наприклад, ваші мовні уподобання або дані для входу. Ці файли cookie встановлюються нами і називаються первинними файлами cookie. Ми також використовуємо сторонні файли cookie - тобто файли cookie з домену, відмінного від домену веб-сайту, який ви відвідуєте, - для наших рекламних і маркетингових зусиль. Зокрема, ми використовуємо файли cookie та інші технології відстеження для наступних цілей:

Сookie-файли продуктивності

Ці файли cookie дозволяють нам підраховувати відвідування і джерела трафіку, щоб ми могли вимірювати і покращувати продуктивність нашого сайту. Вони допомагають нам дізнатися, які сторінки є найбільш і найменш популярними, і побачити, як відвідувачі переміщаються по сайту. Вся інформація, яку збирають ці файли cookie, є узагальненою і тому анонімною. Якщо ви не дозволите ці файли cookie, ми не будемо знати, коли ви відвідали наш сайт, і не зможемо контролювати його роботу.

Файли cookie Підгрупа файлів cookie Використовувані файли cookie
_hjFirstSeen zinpro.com Перша сторона
_hjSession_2814710 zinpro.com Перша сторона
_ga zinpro.com Перша сторона
_gid zinpro.com Перша сторона
_ga_YL3DXQX1PB zinpro.com Перша сторона
_gat_UA-nnnnnnnnn-nn zinpro.com Перша сторона
_hjTLDTest zinpro.com Перша сторона
_hjSessionUser_2814710 zinpro.com Перша сторона
_gclxxxx zinpro.com Перша сторона
_hjIncludedInPageviewSample www.zinpro.com Перша сторона
_hjIncludedInSessionSample www.zinpro.com Перша сторона
_hjIncludedInSessionSample script.hotjar.com Третя сторона
_hjIncludedInPageviewSample script.hotjar.com Третя сторона

Таргетингові файли cookie

Ці файли cookie можуть бути встановлені на нашому сайті нашими рекламними партнерами. Вони можуть використовуватися цими компаніями для створення профілю ваших інтересів і показу відповідної реклами на інших сайтах. Вони не зберігають безпосередньо особисту інформацію, але базуються на унікальній ідентифікації вашого браузера та інтернет-пристрою. Якщо ви не дозволите ці файли cookie, ви будете бачити менш таргетовану рекламу.

Файли cookie Підгрупа файлів cookie Використовувані файли cookie
visitor_id219022-hash www.zinpro.com Перша сторона
_fbp zinpro.com Перша сторона
visitor_id##### www2.zinpro.com Перша сторона
pardot www2.zinpro.com Перша сторона
bscookie www.linkedin.com Третя сторона
www.facebook.com Третя сторона
visitor_id219022-hash pardot.com Третя сторона
visitor_id##### pardot.com Третя сторона
lpv219022 pi.pardot.com Третя особа
visitor_id219022-hash pi.pardot.com Третя особа
visitor_id##### pi.pardot.com
pardot pi.pardot.com
lang ads.linkedin.com
IDE doubleclick.net
test_cookie doubleclick.net
li_gc linkedin.com
AnalyticsSyncHistory linkedin.com
CONSENT youtube.com

Функціональні файли cookie

Ці файли cookie дозволяють веб-сайту надавати розширену функціональність та персоналізацію. Вони можуть бути встановлені нами або сторонніми провайдерами, чиї послуги ми додали на наші сторінки. Якщо ви не дозволите ці файли cookie, деякі або всі ці послуги можуть не працювати належним чином.

Файли cookie Підгрупа файлів cookie Використовувані файли cookie
species www.zinpro.com Перша сторона
ppwp_wp_session zinpro.com Перша сторона
AWSALBAPP-2 jobs.jobvite.com Третя сторона
AWSALBAPP-1 jobs.jobvite.com Третя сторона
AWSALBAPP-0 jobs.jobvite.com Третя сторона
guestidc jobvite.com Третя сторона
ctkgen conv.indeed.com Третя сторона
JSESSIONID conv.indeed.com Третя сторона
INDEED_CSRF_TOKEN conv.indeed.com Третя сторона
CTK indeed.com Третя сторона
__cf_bm indeed.com Третя сторона
_cfuvid indeed.com Третя сторона

Безумовно необхідні файли cookie

Ці файли cookie необхідні для функціонування веб-сайту і не можуть бути вимкнені в наших системах. Зазвичай, вони встановлюються лише у відповідь на ваші дії, які є запитом на отримання послуг, наприклад, встановлення налаштувань конфіденційності, вхід в систему або заповнення форм. Ви можете налаштувати свій браузер так, щоб він блокував або попереджав вас про ці файли cookie, але деякі частини сайту в такому випадку не працюватимуть. Ці файли cookie не зберігають жодної особистої інформації.

Файли cookie Підгрупа файлів cookie Використовувані файли cookie
OptanonAlertBoxClosed zinpro.com Перша сторона
eupubconsent zinpro.com Перша сторона
OptanonConsent zinpro.com Перша сторона

Відмова від файлів cookie

Ви можете відмовитися від файлів cookie, змінивши налаштування свого браузера (наприклад, Internet Explorer або Mozilla Firefox), щоб відключити всі або певні файли cookie (див. інструкцію до веб-браузера або функцію довідки). Якщо ви відключите файли cookie, деякі послуги можуть бути недоступні для вас.

Функції Google Analytics

Наші Служби впровадили рекламні функції Google Analytics, "Ремаркетинг на дисплеї та в пошуку" та "Функції звітності про рекламу", щоб розміщувати рекламу в Інтернеті (що ми і робимо) за допомогою функції Google "Ремаркетинг". Сторонні постачальники, включаючи Google, можуть показувати нашу рекламу на веб-сайтах в Інтернеті. Ми та сторонні постачальники, включаючи Google, спільно використовуємо файли cookie першої сторони (наприклад, файли cookie Google Analytics) та файли cookie третьої сторони (наприклад, файли cookie DoubleClick) для інформування, оптимізації та показу оголошень на основі попередніх відвідувань нашого Веб-сайту. Для отримання додаткової інформації див. Умови використання Google Analytics: https://www.google.com/analytics/terms/us.html Відвідувачі можуть відмовитися від використання Google файлів cookie та Google Analytics для медійної реклами за допомогою Налаштувань реклами, які можна знайти тут: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout?hl=en.

Безпомилкова робота не гарантується

Ми не гарантуємо безпомилкову роботу в рамках цієї Політики конфіденційності. Ми не завжди можемо виявити ненавмисне порушення конфіденційності, незважаючи на всі наші зусилля. Ми будемо докладати розумних зусиль для дотримання цієї Політики конфіденційності та вживатимемо негайних коригувальних заходів, коли дізнаємося про будь-яке її недотримання. Відповідно, ми вітаємо ваші відгуки щодо будь-яких проблем, пов'язаних з конфіденційністю.

Сервіси Zinpro та інші веб-сайти

Сервіси Zinpro можуть містити деякі посилання на інші веб-сайти. Коли ви натискаєте на одне з цих посилань, ви переходите на веб-сайт, який управляється кимось іншим, ніж Zinpro, і оператор цього веб-сайту може мати іншу політику конфіденційності. Ми не несемо відповідальності за їхню індивідуальну політику конфіденційності. Ми не несемо жодної відповідальності за обробку вашої інформації цими сторонами. Для отримання додаткової інформації, будь ласка, ознайомтеся із заявою про конфіденційність (за наявності) веб-сайту, який ви відвідуєте.

Права на доступ і виправлення

Ви можете запросити доступ і мати можливість виправити, видалити або експортувати свої персональні дані, зв'язавшись з нами електронною поштою за адресою contact@zinpro.com або листом на адресу Zinpro: 10400 Viking Dr, Ste 240, Eden Prairie, MN 55344. Ви також можете обмежити або відмовитися від обробки ваших персональних даних. З міркувань безпеки ми вживемо заходів для підтвердження вашої особи, перш ніж надати доступ до ваших персональних даних. Ви також маєте право подати скаргу до Органу захисту даних.

Поправки

Zinpro залишає за собою право періодично оновлювати цю Політику конфіденційності. Будь ласка, регулярно перевіряйте цю Політику конфіденційності для отримання останньої версії нашої Політики конфіденційності. Ви несете відповідальність за перегляд останньої версії Політики конфіденційності та інформування про будь-які зміни в ній. Ваше подальше використання нашого веб-сайту після публікації змін до цієї Політики конфіденційності означає вашу згоду з ними.

Корпоративна політика Zinpro щодо непрямих адміністративних зборів

Zinpro Corporation має більш ніж сорокап'ятирічну історію підтримки фундаментальних і прикладних досліджень у галузі мікроелементного харчування худоби, птиці, тварин-компаньйонів та аквакультури на глобальному рівні. В рамках зобов'язань Zinpro у сфері тваринництва сприяє підвищенню продуктивності та сталості світового виробництва тваринного білка, ми регулярно підтримуємо дослідження, що проводяться контрактними та приватними науково-дослідними організаціями та університетами по всьому світу. Як корпоративний спонсор досліджень, ми усвідомлюємо, що для дослідницьких проектів, які проводяться у співпраці з багатьма університетами, існують непрямі витрати, пов'язані з адмініструванням, які є додатковими до фактичних бюджетних витрат на проведення самого дослідження; однак, ці витрати будуть відрізнятися в різних університетах.

Для того, щоб дозволити Zinpro Corporation забезпечити фінансування найбільшої кількості проектів, а також стандартизувати рівень непрямих адміністративних витрат, політика Corporation щодо фінансування дослідницьких проектів обмежує непрямі витрати до 25 відсотків від загальної суми, передбаченої в бюджеті на проведення самого дослідження, за винятком конкретних статей, до яких непрямі адміністративні витрати не застосовуються, наприклад, плата за навчання аспірантів. Цей максимальний ліміт буде стандартною політикою для будь-якого університету або іншої державної чи приватної дослідницької організації, до якої це може бути застосовано.

Контактна інформація

Якщо у вас виникли запитання щодо цієї Політики конфіденційності або практики конфіденційності Zinpro, будь ласка, зв'яжіться з нами за адресою:

Глобальна штаб-квартира
Eden Prairie, Minn.

10400 Viking Drive, Suite 240
Eden Prairie, MN 55344
Сполучені Штати Америки

Тел: 952-983-4000

contact@zinpro.com