За Допомогою Zinpro Ви Зможете Виробляти Безпечне, Якісне М’ясо Птиці та Яйця Відповідно до Споживчого Попиту.

Головне Завдання

Наше головне завдання – безпека та висока якість мʼяса птиці та яєць, які забезпечать дотримання галузевих вимог на фермі, м’ясопереробному підприємстві та в магазині.

Ми Допоможемо

Ми допоможемо йти в ногу з ринковими умовами, які постійно змінюються і пов’язані з новими вимогами до способів вирощування тварин, порядку поводження з продукцією та рівня впливу на навколишнє середовище.

Незмінний Фактор

І лише один фактор залишається незмінним – саме ви визначаєте вибір компаній-партнерів. Оптимально підібрані продукти, клієнтська підтримка, наявність команди експертів і спеціальних інструментів допоможуть вам зберегти позицію на ринку, захисти маржу і репутацію бренду.

Батьківське Стадо

Батьківське Стадо

Здорове Батьківське Стадо для Високої Якості Курчат з Моменту Виведення до Досягнення Товарної Ваги

Збереження високої продуктивності батьківського стада – запорука рентабельного вирощування птиці. Збільшення кількості курчат вищої категорії вимагає дотримання чітких умов утримання та виняткової якості годівлі. Компанія Zinpro співпрацює з птахівничими підприємствами для розроблення оптимальних рішень з цілої низки питань – від здоровʼя несучок та їхнього потомства до якості тушок і мʼяса.

14
%
Зменшення Кількості Тріснутих Яєць
Підтримувати Високу Продуктивність та Якість Яєчної Шкаралупиe

Досягнення найвищої продуктивності та якості яєць має вирішальне значення для успіху виробника. Завдяки рішенням Zinpro виробники бройлерів досягають своїх цілей, отримуючи покращення мембран шкаралупи та структури шкаралупи, що призводить до зменшення кількості тріщин на яйцях, покращуючи ефективність використання яєць та збільшуючи кількість інкубаційних яєць.

1,8
%
Підвищення Виводимості
Показники Виводимості та Життєздатності Ембріонів Мають Вирішальне Значення для Якості Курчат

Інкубація яєць - це делікатний процес, який завдає стресу ембріону, що розвивається. Доведено, що наші рішення підвищують швидкість передачі мікроелементів від батьків до яйця, а потім до ембріона, зменшують оксидативний стрес, що призводить до зниження смертності, та покращення виводимості, забезпечуючи при цьому найвищу якість курчат.

Бройлери

Бройлери

Збалансована Годівля для Здоров’я Бройлерів

Якість і вихід мʼяса бройлерів значною мірою залежать від мінерального складу їхнього раціону. Правильний вибір комплексів під час виробництва допомагає нашим клієнтам домогтися покращення загального стану здоровʼя і самопочуття птахів, що безпосередньо впливає на імунітет і продуктивність стада, збільшуючи прибутковість підприємств і забезпечуючи споживачів безпечною продукцією більш високої якості.

Бройлери
33
%
Зменшення Кількості Пошкоджень Шкіри
Додаткові Поживні Мікроелементи Необхідні для Стабільної Якості Туші

Управління виробництвом, транспортування та умови зберігання сильніше впливають на якість м’яса без підтримки поживними елементами. Тварини, яким додають в корм Zinpro Performance Minerals, отримують перевагу у вигляді покращеної якості туші завдяки більшій цілісності шкіри, зменшенню ураження дерматитом кінцівок, переломів кісток та окислювальних реакцій м'яса до та після смерті - таким чином, мінімізуючи випадки міопатії м'язів, втрати при зберіганні, а також втрати при стіканні та кулінарній обробці.

29
%
Зменшення Кульгавості до 29%!
Більший Стрес Вимагає Кращого Піклування про Благополуччя Тварин

Генетичне покращення ефективності відгодівлі бройлерів та темпів росту призводить до зростання занепокоєння щодо здоров’я тварин, включаючи якість кісток та кульгавість, дерматит подушок лап, затримку росту пір'я, відкриту шкіру, схильну до розривів та подряпин, тощо. У бройлерів, які отримують з кормом Zinpro Perfomance Minerals, спостерігається поліпшення всіх цих показників, на додаток до інших факторів, таких як окислювальний і тепловий стрес, що сприяє швидшому зростанню та продуктивності птиці.

Несучки

Несучки

Розкрийте Більший Потенціал для Ваших Несучок та Виробництва Яєць

У міру зростання споживання яєць і переходу до більш високих галузевих стандартів благополуччя птахів обовʼязковою умовою успішного виробництва є збереження високого рівня продуктивності. Сьогодні, як ніколи раніше, вибір правильної продукції для мінерального живлення птахів може стати вирішальним фактором підвищення прибутку та скорочення збитків завдяки покращенню конверсії корму, показників здоровʼя та самопочуття несучок при зростанні їхньої яєчної продуктивності.

Одночасне Підтримання Високого Рівня Виробництва та Якості Яєць є Справжнім Викликом

Високі обсяги виробництва яєць супроводжуються погіршенням якості, незалежно від того, наскільки ефективною є несучка. Несучки, яким постійно додавали Zinpro® Performance Minerals®, перевершують стандарти за конверсією корму та кількістю яєць, зменшується кількість розбитих яєць, поліпшуються технологічні якості та збільшується кількість яєць, придатних для продажу.

Збагачене Мінералами Яйце Допоможе Збагатити Ваш Бізнес

Коли виробники використовують продукцію Zinpro в кормах, вони можуть завоювати нішу на ринку яєць, збагачених мікроелементами. Використання Zinpro Performance Minerals у раціонах курей-несучок збільшує швидкість переходу мікроелементів, таких як цинк, залізо та селен, до яєчного жовтка та білка, роблячи їх високодоступним джерелом цих мінералів для споживачів.

Індики

Індики

З огляду на зростання попиту на безпечне пісне мʼясо ми проводимо дослідження в галузі продуктивності індичок, щоб галузь могла ефективно задовольняти споживчий попит. Правильно підібрані продукти для мінерального живлення дають змогу виробникам значно покращити загальний стан здоровʼя і самопочуття птахів, підвищити несучість і виводимість яєць, а також забезпечити якісне потомство аж до досягнення товарної ваги.

Вирішення виробничих завдань для більш здорового й продуктивного стада індичок

Прагнучи до виробництва високоякісних яєць і великих обсягів мʼяса, потрібно враховувати проблеми зі здоровʼям стада, які здатні впливати на прибуток вашого підприємства. Комплекси Zinpro® Performance Minerals® засвоюються в унікальний спосіб і, як було доведено, покращують здоровʼя індичок – стан кишківника, дихальної системи, цілісність шкіри, імунну функцію, вирішують проблему кульгавості та багато іншого.

Індики
33
%
На 33% Зменшення Випадків Уражень Шкіри
Збалансовані Раціони Допомагають Захиститися від Загроз для Якості Туші

Без належного раціону на якість м'яса можуть впливати виробничі процеси, умови транспортування та зберігання, а також умови утримання тварин у пташниках. Тварини, яким додають в корм Zinpro Performance Minerals, отримують вигоду від покращеної якості туші завдяки більшій цілісності шкіри на всій туші, зменшенню ураження дерматитом на кінцівках, переломів кісток та окислювальних реакцій м'яса до та після смерті і, як наслідок, мінімізації втрат при зберіганні, а також втрат від стікання та при приготуванні їжі.

Кульгавість і Здоров'я Кінцівок Залежать від Якості Кісток і Структури Скелета

Проблеми з опорно-руховим апаратом є поширеним явищем у поголів'ї індиків, особливо у важких тварин, яким доводиться розподіляти більшу вагу на кінцівки. Результатом часто є перелом стегнової кістки, кульгавість та ураження подушок лап, а також інші проблеми з благополуччям, такі як агресивна поведінка та нападки на слабших птахів. Доведено, що мінерали Zinpro Performance Minerals підтримують кращу якість кісток та структуру скелету, дозволяючи птахам рости та реалізовувати весь свій генетичний потенціал.

Breeder

Батьківське Стадо

Здорове батьківське стадо для високої якості курчат з моменту виведення до досягнення товарної ваги
broilers

Бройлери

Збалансована годівля для здоров’я бройлерів.
layers

Несучки

Розкрийте більший потенціал для ваших несучок та виробництва яєць
Turkeys

Індики

Оскільки потреба в здоровому нежирному м’ясі продовжує зростати, ми ведемо сферу досліджень продуктивності індиків.

Лінійки Амінокислотних Комплексів Zinpro Performance Minerals

До Ваших Послуг Один з Експертів Zinpro з Підвищення Продуктивності

Ви готові обговорити цільові показники продуктивності, супутні завдання й аспекти бізнесу? Наші провідні експерти допоможуть розкрити потенціал вашого підприємства за допомогою рішень Zinpro для покращення продуктивності.