Що, якби ви могли поліпшити свої найкращі досягнення?

Що, якби ви могли покращити природу, поліпшити екологію та розвинути свій бізнес - і при цьому дати можливість молочним коровам стати кращими коровами?

Що, якби ви могли зробити все це завдяки одному інноваційному рішенню? Представляємо вам Zinpro® IsoFerm®.

Досягайте видатних результатів у годівлі за допомогою Zinpro® IsoFerm®

Як можна покращити те, що створено природою, і забезпечити сталий розвиток і зростання рентабельності підприємства, одночасно підвищивши продуктивність молочного стада? Представляємо інноваційне рішення Zinpro® IsoFerm®, яке допоможе вам у цьому.

Zinpro IsoFerm є дійсно новим продуктом. Він містить незамінні нутрієнти, які активізують мікрофлору рубця, природним чином поліпшуючи його роботу і підвищуючи засвоюваність кормів.Завдяки такому покращенню Zinpro IsoFerm підвищує продуктивність корів, одночасно активізуючи розщеплення клітковини та засвоєння білка.

Завдяки спрямованому живленню рубцевої мікрофлори комплекс IsoFerm Zinpro покращує розщеплення клітковини і засвоюваність білків. В умовах сучасного ринку підприємствам як ніколи важливо виготовляти більше за менших витрат, при цьому обов'язковими характеристиками поголів'я і технологічних процесів є продуктивність, ефективність і рентабельність. Zinpro IsoFerm допоможе вам у цьому. Вийдіть на новий рівень професійної майстерності завдяки цьому унікальному інноваційному рішенню. Підвищте ефективність годівлі, щоб завоювати довіру клієнтів і встановити довгострокову співпрацю.

Пропонуючи Zinpro IsoFerm своїм клієнтам, ви зможете досягти результатів, які раніше були недосяжні.

2%
Зниження споживання СР на 2%
4,3%
Зростання надоїв скоректованого за енергією молока на 4,3%
5,5%
Поліпшення конверсії корму на 5,5%
Витрати
Вища стійкість

Дізнайтеся Більше про Zinpro Isoferm

Стаття в блозі
Бюлетень

До Ваших Послуг Один з Експертів Zinpro з Підвищення Продуктивності

Ви готові обговорити цільові показники продуктивності, супутні завдання й аспекти бізнесу? Наші провідні експерти допоможуть розкрити потенціал вашого підприємства за допомогою рішень Zinpro для покращення продуктивності.